in

Başarılı analistten dev 8 altcoin’e yönelik patlayıcı fiyat tahmini

Başarılı analistten dev 8 altcoin’e yönelik patlayıcı fiyat tahmini
Başarılı analistten dev 8 altcoin’e yönelik patlayıcı fiyat tahmini

Bitcoin fiyatı güçlü parabolik ralli sonrası çöküyor ancak Ethereum, Ripple, Litecoin ve diğer altcoin’ler için nihayet parlama zamanı olabilir. Bir analiste göre piyasa değerine göre ilk on kripto para birimi arasındaki varlıklar mevcut seviyelerde destek tutabiliyorlarsa, patlama yakında gerçekleşebilir.

2019, altcoin yatırımcıları için kötü bir yıl oldu

2019, altcoin yatırımcıları için ödüllendirici bir yıl olmadı. Kripto varlıkları, Bitcoin ile birlikte yılın başında bazı erken yaşam belirtileri gösterdi. Ancak Bitcoin parabolik hale geldiğinde, sermayeyi altcoin piyasasından daha da emdi, değerlerin yalnızca ABD doları oranlarında düşmesine neden oldu, hatta altcoin’ler daha da kötüye gitti.

Son Bitcoin çöküşünden hemen sonra ise bu altcoin’ler son düşüklerden toparlanmaya başladı, ancak Bitcoin’i çevreleyen belirsizlik ilk toparlanmanın da geri çekilmesine neden oldu. Bununla birlikte, BTC’nin geri çekilmesi destek sırasında durdu ve düşüş eğiliminin sonunda belirli altcoin’ler için sona erebileceğini öne sürdü.

Crypto Rand: “Bu 8 altcoin %20’nin üzerinde yükselebilir!”

Crypto Rand isimli popüler bir analiste göre destek tutulmaya devam ederse büyük piyasa değerine sahip olan şu altcoin’ler “ETH, XRP, LTC, BNB, EOS, TRX, XLM ve LINK” %20’nin üzerinde bir ralli gerçekleştirebilir. Şimdi kripto yatırımcıları Bitcoin kârlarını aldıkları ve fonlarını yatırmak için başka yerlere baktıkları için, altcoin’ler son zamanlarda yeni düşüşler sağladıktan ve BTC’ye göre daha uzun süre devam eden düşüş eğiliminden sonra özellikle çekici görünüyor olabilir.

Newsbtc

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
level

Level CEO’su Chris Slaughter: Borsalar kullanıcının “bilgi eksikliğinden” yararlanarak para kazanıyor

15 Mayıs Ethereum ve Ripple analizi

YouTube’un lider analistinden efsanevi Ripple ve Ethereum tahmini