youtube
Ethereum balinalarının radarında olan bu iki token arasında rekabet artıyor! Son durum
Ethereum balinalarının radarında olan bu iki token arasında rekabet artıyor! Son durum

Ethereum balinalarının radarında olan bu iki token arasında rekabet artıyor! Son durum

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Balinalar Shiba Inu ve FTX tokeni almaya devam ediyor. Bu iki coin arasındaki rekabet her geçen gün artıyor. Son olarak FTT token büyük bir atılım yaparak birincilik için ortak oldu. FTX tokeni, balina işlemlerini izleme platformu olan WhaleStats izleyicisinde en büyük 1.000 Ethereum cüzdanında 1.63 milyar dolarlık varlıkla birinci sıraya ulaştığını bildirdi. Böylece Shiba Inu balina düzeyindeki hesaplar arasında en büyük holding olarak birinci sırayı kaybetti.

Son olarak Meme tabanlı kripto para biriminin en büyük Ethereum cüzdanlarında 1.6 milyar dolar değerine 24 saatten kısa bir sürede neredeyse 200 milyon dolar eklemişti.

Varlıkların değerindeki güçlü artış, dün Shiba Inu’nun genel kripto para piyasası toparlanmasının ardından fiyatında neredeyse %20 artmasının ardından piyasada ortaya çıkan satın alma gücüyle ilişkilendiriliyor.

Hızlı bir fiyat artışından sonra SHIB, balina holdingleri listesinde ikinci sıraya karşı 130 milyon dolarlık bir marj oluşturdu. Ek olarak, Shiba Inu’nun her bir piyasa metriği, varlığın kısa vadeli rallisinden sonra olumlu sinyaller veriyor.

FTX token balinaların yeni gözdesi

Shiba Inu’ya karşı neredeyse 200 milyon dolarlık bir marjla, FTX token meme tokenini 24 saatten kısa sürede önüne geçerek birinciliği ele aldı. Piyasadaki güçlü fiyat hareketi ve balinalardan gelen satın alma gücünün aniden ortaya çıkması nedeniyle, token bir kez daha ilk sırayı alabildi.

Elde edilen kaynaklara göre FTX tokeni, altcoin piyasasında toparlanma başladıktan sonra 4 Ocak’tan bu yana işlem hacmini artırdı. Buna ek olarak, token son altı günde %20 fiyat artışı göstererek Shib’in performansıyla benzer hareket sergiledi.

cryptolegions

Yazım sırasında FTT günlük %2,5 büyüme ile 41 dolar seviyesinden işlem görürken pazardaki rakibi Shiba Inu günlük %6 büyüme göstererek 0,000031 dolardan işlem görüyor.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin