in

Alman Bankası Comdirect üzerinden kripto para satın alınabilecek

Kripto Para Haber – Yaklaşık üç milyon müşterisi olan Alman bankası Comdirect, şu anda 11 kripto para borsasında işlem gören dijital parayı satışa sunuyor. Banka, “Comdirect, müşterilerimizin bir süredir özlemini çektiği kripto yatırımlarını emeklilik planlarına önemli ölçüde bağlamayı başardı” dedi.

Müşterilerine kripto para sunan Alman bankası

Alman doğrudan bankası Comdirect AG, şimdi 21shares AG’den 11 kripto para borsasında işlem gören ürün (ETP) sunuyor. Banka, Almanya’da çevrimiçi aracılık, bankacılık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.


Comdirect, alınan yeni karar ile ilgili  Salı günü yürürlüğe giren 11 dijital para hakkında ayrıntılı olarak şunları paylaşıyor:

Bu yenilikçi girişimle, fiziksel olarak desteklenen kripto paraların tek sağlayıcısı olarak yer alıyoruz.

Duyuruya göre, 11 kripto para şu anda Almanya’da Comdirect platformunda sıfır komisyonla sunuluyor. Bu 11 kripto paradan bir kaçı şunlardır;

Bitcoin, Ethereum, XRP , BTC Cash, Polkadot, Stellar, Cardano, Solana ve daha birçok altcoin yer alıyor.

Comdirect’in ürün yöneticisi ve kripto tasarruf planı başlatıcısı Rene Louis Delrieux, “yatırımcılar artık talepkâr müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyan ve yatırım imkânı sağlayan 21 hisse ile kripto para alınabiliyor.” açıklamasının ardından şu görüşlerini de belirtti:

Ortağımız 21shares ile birlikte Comdirect, müşterilerimizin bir süredir özlemini çektiği kripto yatırımlarını emeklilik planlarına önemli ölçüde bağlamayı başardı.

 

news.bitcoin


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

blackrock

Black Rock Petroleum, son ortaklığıyla Bitcoin madenciliğine başlıyor!

Yatırım için en iyi kripto para borsaları hangileri? Detaylı inceleme

Yatırım için en iyi kripto para borsaları hangileri? Detaylı inceleme