featured
365 günlük analiz

365 günlük analiz: Hangi kripto para ne kadar kazandırdı?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hayli zor bir işe girişen yazılım mühendisi Brett McLain, 31 adet kripto para biriminin bir yıllık gelişimini görmek adına detaylı bir araştırma gerçekleştirdi. 365 günlük analiz pek çok çarpıcı istatistiği ortaya koydu.

365 günlük analiz, 31 coin, 310 dolar yatırım…

Temmuz 2017’de çalışmasına başlayan McLain, seçilen her 31 coin için 10 dolarlık bir hayali yatırım yaptı ve ilerlemelerini 52 hafta boyunca izledi.

Birinci, yirmi birinci ve elli ikinci haftalardaki performanslara ilişkin grafikleri aşağıda görebilirsiniz.

Hafta #1: 31 adet kripto paraya, her biri 10 dolara karşılık gelecek şekilde yatırım yapıldı

Birinci hafta
Birinci hafta

Hafta #21

Hafta 21
Hafta 21

 

 

 

 

 

 

 

Aşağıdaki grafik, Ocak ayına kadar yavaş yavaş yükselen başlangıç bakiyesini gösteriyor. 2018 başında zirve yaptığı görülen grafiğin içinde bulunduğumuz ay itibarıyla pek de çekici bir noktaya varmaması, kriptoseverleri düşündürdü.

Hafta #52

McLain’in projesinin haftalık olarak ayrıntılı raporlarını kişisel blogundan görebilirsiniz.

chepicap

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Sıcak Gelişme: İlk İslami kripto para borsası açıldı!

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin