Binance
featured
Binance

XRP fiyatı kritik direnci kırmakta zorlanıyor! Yatırımcılar bu aşamada nasıl bir yol izlemeli?

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki gözde altcoin’lerden bir tanesi olan XRP, 0,55 dolarda bulunan kritik bir direnç noktasını geri almaya çalışırken reddedildi. Fiyat şu anda konsolide oluyor. Bir destek noktası ile karşı karşıya olan altcoin’in bu bölgedeki performansı, bir sonraki hareketinin yönünü belirleyecek.

XRP günlük fiyat grafiği analizi:

Ani bir değer artışının ardından altcoin’in fiyatı, birkaç önemli engeli başarıyla aşarak gelecek için olumlu bir görünüm yarattı. Ancak yukarı yönlü ivme, 0,55 dolardaki direnç noktasına ulaşıldığında yavaşladı ve bunun ardından küçük bir düşüş gerçekleşti.

XRP

Bu düşüş, XRP söz konusu direnç noktasının üzerine doğru ilerlemeye devam etmeden önce kısa bir düzeltme olarak kabul edilse de, 0,47 dolar ile 0,4436 dolar (0,5 ve 0,618 Fibonacci düzeltme seviyeleri) arasındaki aralığın, fiyatı desteklemede kritik bir rol oynadığına dikkat etmek önemlidir.

XRP 4 saatlik fiyat grafiği analizi:

4 saatlik grafikte de görüldüğü üzere, XRP fiyatı ani bir dalgalanma yaşadı. Bunun sonucunda düşen fiyat kanalından çıktı ve simetrik bir üçgen modeli oluşturarak kısa vadeli bir düzeltme aşamasından geçti.

Ardından fiyat, güçlü bir dalgalanma ile üçgenin üst sınırını kırarak yükseliş trendine devam etti. Bununla birlikte ralli, 0,55 dolardaki kritik direnç noktasına ulaşıldığında sona erdi. Bu da altcoin’in alçalan bir bayrak oluşturduğu başka bir düzeltme aşamasıyla sonuçlandı.

Özetle, fiyat başarılı bir şekilde bayrak modelini aşarsa ve 0,55 dolardaki direnç noktasını kırabilirse önemli bir yükseliş tetiklenebilir. Bununla birlikte, bir ret olması durumunda 0,48 dolar bölgesi 4 saatlik zaman diliminde birincil destek olarak kabul edilecektir.

CryptoPotato


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: