in ,

Vitalik Buterin Bitcoin Cash’i övüyor!

Vitalik Buterin, kripto para konusuna adanan ilk basılı yayını çıkardı!
Vitalik Buterin, kripto para konusuna adanan ilk basılı yayını çıkardı!

Ethereum fiyatı ile mücadele ederken, kurucusu Vitalik Buterin, San Francisco’da düzenlenen etkinlikte bir röportaj verdi. Röportajda, bloğun geleceği ve Ethereum’un durumu hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Vitalik Buterin Bitcoin Cash (BCH)’in şu anda küçük bir bakkalda bile BCH’ın kullanmasına izin verebilecek bir alt yapısının olduğunu belirtiyor.

Vitalik Buterin Bitcoin Cash (BCH)’in yaygınlaşması gerektiğini söylüyor

Vitalik Buterin, Blockchain ve düzenleyici ortamın geleceği konusundaki düşüncelerini şu sözlerle ifade ediyor:


Blockchain’in sürdürülebilir kullanım miktarı çok düşük seviyede. Kripto paraya değer veren birçok insan var. Ancak gerçekleşmekte olan faydalı işlerin miktarı hala 200 milyar dolarlık piyasaya göre çok düşük. Bana göre sektörün en büyük zorluğu temelde bu uçurumu nasıl kapatacağı ve gerçek nihai değer üretme anlamında 200 milyar dolarlık bir değere nasıl ulaşacağıdır.

“Ben bir bakkala girip, alışveriş için Bitcoin Cash’i kullanmak istiyorum.”

Kripto para sektörüne yönelik yasal düzenlemeler ve reformlar sorulduğunda, Vitalik Buterin, şu anda gerekli olan yasal açıklığın, insanların küçük miktarlarda kripto para birimini kullanmasını kolaylaştırması gerektiğini belirtti. Ayrıca, bu düzenlemeleri oluşturacak hükumetlerin, öncelikle Blockchain sektöründeki kullanışlı hizmetlerin önemini anlaması gerekir. Vitalik Buterin, daha sonra Blockchain sektördeki kullanışı şu sözlerle açıkladı:

Ben bir bakkala girip, bir kart alıp küçük bir alışveriş için Bitcoin Cash’i kullanmak istiyorum. İnsanların günlük kullanımları için az miktarda kripto para kullanmasına izin vermek, kripto sektörü içinde değerli. Ayrıca özellikle kriptoyu aşan kullanım durumlarında Blockchain alanı için daha değerli. Finansal olmayan Blockchain kullanım davaları için bile işlem ücretleri gerekiyor. Bu aralığı bakkal alışverişlerine kadar düşürürsek, kripto para kullanmak oldukça yaygınlaşır.

Ethereum’un fiyat düşüşü merak yaratıyor

Blockchain ve düzenlemelerin geleceği yüksek ilgi gösterse de, fiyat düşüşü meraklandırmaya ve kripto para varlıklarının varlığını sorgulatmaya başlıyor. Ethereum, geçtiğimiz yıl içinde ilk para arzları (ICO) yoluyla Blockchain projelerini başlatmak için tercih edilen bir platform olmasına rağmen, Vitalik Buterin, ICO’ların “eski ve sıkıcı” olduklarını söyledi. Vitalik Buterin, Ethereum’un ölçeklenebilir özellikleri yetkilendirmek ve daha yüksek düzeyde bir consensusa ulaşmak istediğini ayrıca ekledi.

Coingape

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Capital One işbirlikçi kimlik doğrulama aracı için Blockchain patent istiyor

Capital One iş birlikçi kimlik doğrulama aracı için Blockchain patenti istiyor

ABD Doları ve kripto para piyasasının etkileşimi

ABD Doları, kripto piyasasını etkiliyor