Ünlü isimden uzun vadeli bomba Bitcoin tahminleri!
Ünlü isimden uzun vadeli bomba Bitcoin tahminleri!

Ünlü isimden uzun vadeli bomba Bitcoin tahminleri!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Eski borsacı Jordan Belfort, Bitcoin’de bir sıçrama olacağının ‘neredeyse kesin’  olduğunu söyledi. Bununla birlikte, Bitcoin fiyat tahmini, üç ila beş yıl aralığındaki uzun vadeli yatırımcılar içindir. Bir Bloomberg raporuna göre Belfort, Bitcoin’in uzun vadedeki beklentileri konusunda oldukça iyimser.

Bitcoin’in altında yatan temellerin güçlü olduğunu belirten Belfort şunları söyledi:

“Bitcoin’e uzun vadeli bakmanız lazım. Yani para kazanmak için en az 12 ila 24 ay yatırım yapmalısınız. Ancak 3 ila 5 yıl yatırım yapıp para kazanamazsanız bu durum beni şaşırtır. Çünkü Bitcoin’in altında yatan temeller gerçekten güçlü. Bitcoin fiyatı, önümüzdeki üç ila beş yıl içinde ‘neredeyse kesinlikle’ tırmanacak. Bu yüzden uzun vadeli yatırım yapacaksam, bir numaralı varlık Bitcoin olur.”

Bitcoin yükselişi belirsiz mi?

Bununla birlikte, eski borsa komisyoncusu, kısa vadede Bitcoin‘in geleceğinden pek emin değil. Bitcoin’de kısa vadede kâr eden yatırımcıların şanslı olduğunu belirtti. Belfort, şans yanaysa, yatırımcıların Bitcoin’e yatırım yaparak iki yıllık bir süre içinde kâr elde edebileceklerini söyledi.

CoinMarketCap’e göre, Bitcoin son 24 saatte %0,43 düşüşle 19.455 dolardan işlem görüyor. Haftalık bazda, BTC yaklaşık %7,50 düştü. Son 24 saat içinde, Bitcoin 19.341 dolar seviyelerine inerken, gün içinde 20.405 dolara kadar çıktı.

Haziran ayında Bitcoin %37’den fazla düştü. Bu da, 2011’den bu yana en kötü aylık performans olduğu anlamına geliyor. Ayrıca, üç aylık bazda Bitcoin, 2022’nin ikinci çeyreğinde %60’ın üzerinde değer kaybederek en kötü üç aylık rakamlarını kaydetti.

Gbextr

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin