youtube
Ünlü yatırımcı: “Bitcoin bu seviyeye düşecek, o yüzden hemen satın!”
Ünlü yatırımcı: “Bitcoin bu seviyeye düşecek, o yüzden hemen satın!”

Ünlü yatırımcı: “Bitcoin bu seviyeye düşecek, o yüzden hemen satın!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Kripto paralara karşı duruşuyla tanınan altın yatırımcısı Peter Schiff, Bitcoin’in 5.000 dolara düşeceğini iddia etti.

Bitcoin için dip noktası 5.000 dolar mı?

Bu arada Galaxy Digital’in başkanı Mike Novogratz, Bitcoin için dip noktanın 20.000 dolar olabileceğine inanıyor. Ancak kesinlikle daha da düşebileceğini de sözlerine ekledi.

Euro Pacific Capital’in CEO’su ve SchiffGold’un kurucusu, önde gelen servet yöneticisi ve ekonomist Peter Schiff ise daha kötümser.

Schiff bu yılın başlarında, Bitcoin’in 30.000 dolar seviyesinin önemli ölçüde altına düşmesi beklentilerini birkaç kez paylaşmıştı. Ekonomist, bu olursa 10 bin dolara kadar düşeceğini de belirtmişti.

Önemli bir grafik paylaştı

16 Mayıs’ta Schiff, BTC için bir Çift Tepe içinde Baş ve Omuz formasyonu çizdiği bir grafik paylaştı.

Schiff son olarak ise uzun vadeli desteği 5.000 dolarda gösteren bir grafik paylaştı. Schiff, Bitcoin’in elbette yükselebileceğini de söyledi ancak ilk önce 5.000 doları test etmek için dalış yapması muhtemel.

“Şimdi satmak ve daha düşük bir fiyatla yeniden almak daha iyi.”

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin