Ünlü analistten korkutan XRP tahmini
Ünlü analistten korkutan XRP tahmini

Uçuk Ripple tahmini: XRP 40 ila 100 dolar arasında bir fiyata ulaşabilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin kuruluşundan bu yana en popüler kripto para birimi oldu, ama herkes Bitcoin’i önde gelen bir kripto para birimi olarak görmüyor ve parlak geleceğine inanmıyor. Ripple (XRP) ve Bitcoin’i karşılaştıran bir Twitter anketi bu görüşü kanıtlar nitelikte görünüyor.

Ripple 2-5 trilyonluk bir piyasa değerine sahip olabilir mi?

“Diğer” de bir seçenekti ve Twitter kullanıcısı ‘Robert Rektford’, üçünden hangisinin 2025 yılına kadar 2-5 trilyonluk bir piyasa değeri olacağını sordu. Toplam 1.456 katılımcıdan %83’ü, XRP’nin 2025 yılına kadar bu piyasa değerine sahip olacağına inandıklarını belirtti. Sadece %13’ü Bitcoin’e oy verirken, %4’ü diğer kripto para birimleri için oy kullandı. XRP şu anda pazar büyüklüğüne göre üçüncü büyük kripto para birimi. Piyasa değeri şu anda 11 milyar doların üzerinde.

XRP, 2019’un ilk yarısında ilk on kripto para birimi arasında en kötü performans gösteren kripto olarak kabul edildi. Haziran ayının sonunda, XRP açılış fiyatının %12,45’ini düşürdü. Ankete katılanların sadece %13’ünün 2025’te 2-5 trilyonluk bir piyasa değerine ulaşmasını beklediği Bitcoin, aynı dönemde yaklaşık %190’lara kadar yükseldi. Anketin ortaya koyduğu XRP ile ilgili büyük iyimserlik, yalnızca şu an ne olduğuna bakılmaksızın, kripto para biriminin geleceğine inanan büyük bir hayran kitlesine sahip olduğunu gösteriyor.

 Dev tahmin: XRP fiyatı 40 ila 100 dolar arasında bir fiyata ulaşabilir

Bazı Twitter kullanıcıları ankete yorum yaptı. Bunlardan biri olan garlinghousesn1 2-5 trilyonluk bir piyasa değerinin XRP fiyatı için gerçekçi olmadığını söyledi.  Ayrıca bu piyasa değerinin XRP’yi 40-100 dolara getireceğini de ekledi:

Bu (2-5 trilyon dolarlık bir piyasa değeri) 40 ila 100 dolar arasında değişiyor. Bu muhtemelen çok yüksek!

Bu önümüzdeki 6 yıl içinde XRP’de 1.000 kattan fazla bir fiyat artışı anlamına gelecek. Bu, ancak XRP’nin önümüzdeki 6 yıldaki mevcut hızındaki fiyat artışını sürdürmesi durumunda mümkün olacak. Bu oldukça tahmin edilemez bir durum. Peki eğer XRP gerçekten piyasa değerlemesinde 2-5 trilyona ulaşırsa Bitcoin nerede olacak?

Zycrypto

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: