youtube
Chainlink ve AAVE, yükseliş trendine devam etmeden önce bu seviyelere düşebilir
Chainlink ve AAVE, yükseliş trendine devam etmeden önce bu seviyelere düşebilir

Stellar Lumens, BitTorrent Token, Theta Fiyat Analizi: 15 Nisan

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Stellar Lumens 0,63 dolarlık bir dirençle karşılaştı ve yükselen bir kanalda işlem görürken, BitTorrent Token 0,0075 doların üzerinde konsolide oldu. Sonunda, Theta bir boğa flama oluşturdu ve 12,8 doları geçen bir kırılma, 15 dolara doğru hareket ettiğini görebilirdi.

Stellar Lumens (XLM)

Stellar Lumens, BitTorrent Token, Theta

XLM, son birkaç gündür yükselen bir kanalda (mavi) işlem görüyor. Saatlik grafikte, fiyat ve momentum (turuncu) arasında düşüş eğilimi gösterdi, XLM, 0,69 dolardan 0,6 dolara doğru düzeltme gördü.

Stellar, 0.59 – 0.6 $ bölgesinde bir miktar talep buldu ve bir sıçrama gördü ve ardından direnç olarak 0.63 $ seviyesi ,% 23.6 geri çekilme seviyesi ile karşı karşıya kaldı. Bu direncin ötesinde, kanalın orta noktası, XLM boğalarının üstesinden gelmesi gereken dinamik bir direnç seviyesini temsil ediyordu.

Yazım sırasında, MACD sıfır çizgisinin altındaydı, ancak yükseliş eğilimi oluşturdu ve son saatlerde XLM’nin arkasında bir miktar yukarı yönlü ivme göstermek için kuzeye doğru ilerliyordu.

BitTorrent Token (BTT)

Stellar Lumens, BitTorrent Token, Theta

cryptolegions

BTT, ayın başlarında 0,013 $ ‘a yükselişinden bu yana istikrarlı bir düşüş trendi izliyor. BTT, 0,0073 – 0,0075 ABD Doları aralığında talep buldu ve 0,0075 ABD Doları destek seviyesi ile 0,0088 ABD Doları direnç seviyesi arasında konsolide olabilir.

OBV, fiyat düşük seviyelerde olsa bile daha yüksek düşüşler oluşturuyordu, bu da BTT’nin 0.0075 $ ‘ı defalarca test etmesine rağmen boğaların satın almaya devam ettiğini gösteriyor. Bu talep, önümüzdeki birkaç hafta içinde veya daha kısa sürede BTT için toparlanmada gerçekleşebilir. Awesome Oscillator’a göre, yazı yazılırken momentum yükseliş lehine geri dönmenin eşiğindeydi.

Theta (THETA)

Stellar Lumens, BitTorrent Token, Theta

THETA, piyasa bir sonraki hamlesi için güç toplarken bir boğa flaması oluşturdu. BTC üzerindeki son satış baskısı THETA’nın flama altına düştüğünü gördü ve 11.46 $ destek seviyesini test etti, ancak destekte bir miktar talep görüldü.

12,5 – 12,8 ABD Doları bölgesini aşan bir hareket, muhtemelen 15 ABD dolarına doğru bir hareketin sinyalini verir ve alt seviyenin 17 ABD dolarına ulaşması muhtemeldir. RSI, 40 ve 60 değerleri arasında salındığından, THETA için henüz güçlü bir momentum görülmedi.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin