in , ,

Ripple ikinci çeyrek raporunu paylaştı: XRP işlem hacmi iki katına fırladı!

Ripple ikinci çeyrek raporunu paylaştı: XRP işlem hacmi iki katına fırladı!
Ripple ikinci çeyrek raporunu paylaştı: XRP işlem hacmi iki katına fırladı!

Kripto Para Haber – Dijital ödeme firması Ripple Labs, kripto piyasasının bir miktar volatilite ile karşılaşmasıyla XRP ticaret hacminin 2021’in ikinci mali çeyreğinde yükseldiğini bildirdi.

XRP işlem hacmi ikiye katlandı

Yeni bir blog gönderisinde Ripple, Blockchain içgörü platformu CryptoCompare TopTier (CCTT) tarafından yapılan araştırmaya göre XRP için günlük işlem hacminin 2021’in 1. ve 2. çeyreği arasında büyük miktarda arttığını ortaya koydu.


“CCTT’nin XRP için rapor ettiği günlük hacim, 2021 yılının ikinci çeyreğinde, ilk çeyreğe göre önemli ölçüde arttı. Raporlanan ortalama günlük hacim, önceki çeyrekte 2,26 milyar dolara kıyasla ikinci çeyrekte 4,49 milyar dolara, yani iki katına çıktı. Özellikle XRP hacimleri şimdiye kadar kaydedilen en yüksek hacimli günlerden dördünü bu çeyrekte yaşadı.”

Ripple’a göre, XRP’nin 2. çeyrekteki oynaklığı, özellikle Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) oynaklık oranlarına kıyasla önemliydi.

“XRP’nin ikinci çeyreğe göre günlük getirilerin standart sapması %11,5 idi ve büyük ölçüde XRP’nin Nisan başındaki oynaklığı nedeniyle BTC (%5) ve ETH’den (%7,3) daha oynaktı.”

Ripple ayrıca, şirketin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden savaşı hakkında da yorum yaptı. SEC, Ripple’ın kayıtsız menkul kıymetleri XRP şeklinde sattığını iddia ediyor.

Ripple, ikinci çeyrekte ödeme şirketinin SEC’e karşı yasal savaşında birkaç önemli dönüm noktası belirlediğini söylüyor.

“Mahkeme, üçüncü kez, Ripple’ın belirli SEC suçlamalarına karşı haklı olduğunu kabul etti. Mahkeme, SEC’in Ripple’ın avukatlarıyla olan ayrıcalıklı iletişimlerine erişim izni verilmesi talebini reddetti.”

XRP fiyatı ne durumda?

Son 24 saatte %3,45 değer kazanan XRP, bu haberin yazıldığı sırada 75 sente oldukça yaklaşmış durumda. Kripto para birimi yaklaşık bir haftadır oldukça iyi bir performans gösteriyor.

24 saatlik işlem hacmi 3,1 milyar dolara gelirken toplam hacim 34,5 milyar doları geçti.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resmi açıklama geldi: "Fenerbahçe Token" piyasaya sürülüyor!

Ali Koç bombayı patlattı! Fenercoin için tarih verdi

ABD ele geçirilen kriptoyu işlemek için Anchorage Digital ile anlaştı

ABD ele geçirilen kriptoyu işlemek için Anchorage Digital ile anlaştı