Popüler meme coin'de olumlu haberler arka arkaya geldi! Fiyata etkisi olacak mı?
Popüler meme coin'de olumlu haberler arka arkaya geldi! Fiyata etkisi olacak mı?

Popüler meme coin’de olumlu haberler arka arkaya geldi! Fiyata etkisi olacak mı?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Shibburn web sitesine göre, Shiba Inu’nun yanma oranı son 24 saatte önemli ölçüde arttı. Shib Burn Twitter hesabı tarafından birkaç saat önce bildirildiği üzere, bir işlemde yaklaşık 520 milyon SHIB tokeni yakıldı.

Shibburn

Shibburn web sitesine göre, meme coin’de yanma oranı %785 artış gösterirken, 573 milyon SHIB ölü cüzdanlara gönderildi. Shiba Inu topluluğunun token yakma konusundaki hedefi nedeniyle geçen hafta ölü cüzdanlara 1.2 milyardan fazla SHIB gönderildi.

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Büyük çaplı yakımlar ‘gerçek bir topluluk çabasını’ gerektirecek ve bunun için birçok düzeyde çalışıyoruz. Bu hedefimiz zaman alabilir ancak zamanlamanın mükemmel şekilde işlemesini umuyoruz.”

Schedulesite, Shiba Inu’yu platformuna ekliyor

Shiba Inu topluluk odaklı Twitter hesabı tarafından paylaşıldığı üzere, takipçilerin katılması için etkinlikler oluşturan bir platform olan Schedulesite, SHIB’nin platformuna eklendiğini duyurdu:

“Platformumuza SHIB etkinliklerini eklemekten heyecan duyuyoruz! Bizi sıcak bir şekilde karşıladığınız için teşekkür ediyoruz. Etkileyici bir topluluğunuz var ve birlikte büyüyeceğiz.”

WhaleStats’a göre, Shiba Inu şimdi son 24 saatteki en büyük 100 ETH balinası arasında işlem hacmi açısından ilk 10 varlık arasında yer alıyor. Meme coin ayrıca 24 saat içinde en iyi 5.000 ETH balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmeler arasında yer alıyor.

Shiba Inu ayrıca balinalar için en büyük holding olarak geri döndü, çünkü ilk 100 ETH balina 552,365,002 dolar değerinde SHIB’ye veya portföylerinin %19,44’üne sahip.

Shiba Inu sahibi sayısı da WhaleStats verilerine göre şu anda 1.207.857 ile büyümeye devam ediyor. Meme coin, 0,0000126 dolarlık gün içi en yüksek seviyelerine ulaşmak için %18’e varan bir kazanç sağladı. Yazım sırasında SHIB, %2,25 artışla 0,0000116 dolardan işlem görüyor.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin