youtube
“Ne altın, ne gümüş: Bu alanda lider bu coin!” Veteran isimden önemli sözler
“Ne altın, ne gümüş: Bu alanda lider bu coin!” Veteran isimden önemli sözler

“Ne altın, ne gümüş: Bu alanda lider bu coin!” Veteran isimden önemli sözler

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasının veteran ismi Zhu Su, olası bir hükümet baskısı durumunda Bitcoin’in (BTC), altın ve gümüş gibi geleneksel varlıklardan çok daha güvenli olduğunu söylüyor.

Kripto hedge fonu Three Arrows Capital’in CEO’su ve CIO’su olan Su, Twitter’daki 429.000 takipçisine, Bitcoin’i yasaklamanın muhtemelen hükümetlerin son çaresi olacağını söyledi.

Su’nun yorumu, milyarder Ray Dalio’nun “hükümetlerin Bitcoin’i kendi para birimleri için bir tehdit olarak görebilecekleri ve geçmişte altın ve gümüşü yasakladıkları gibi yasaklayabilecekleri” açıklamasına yanıt olarak geldi.

cryptolegions

Su, dünyanın siyasi güçleri arasındaki koordinasyon eksikliği de dahil olmak üzere, yetkililerin kriptoyu yasaklamasını zorlaştıracak zorluklara dikkat çekiyor.

“Bence sermaye ve emeğin serbest dolaşımı ve ayrıca siyasi gücün devam eden parçalanması, internet parası fikrine karşı küresel bir koordinasyon noktası olmadığı anlamına geliyor.”

Su, artık daha fazla insanın dijital paralara sahip olduğunu ve kullandığını, altın ve gümüşün ise yalnızca birkaç kişiye ait olduğunu söylüyor.

“Altın veya gümüşün aksine, kriptoyu bireylerden ele geçirmek çok zor.

Ayrıca altın veya gümüşten farklı olarak kripto, sessiz çoğunluk tarafından sahipleniliyor ve kullanılıyor.

Sanırım daha iyi bir benzetme, Katolik kilisesinin Protestan reformunu durdurup durduramayacağı olurdu.”

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin