Tron tabanlı DeFi
Tron tabanlı DeFi

Justin Sun: “TRON bir sonraki boğa koşusunu yönetecek.”

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Justin Sun, TRON’un bir sonraki boğa koşusunu yöneteceğini düşünüyor. Bu iddia son zamanlarda, TRON’un satın aldığı torrent platformu BitTorrent’in ve dApps’ın büyük çapta benimsenmesi üzerine inşa ediliyor.

“Ethereum’un liderliğindeki 2017 boğa koşusu hypeye dayalı.”

Bir tweette Sun, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin‘den alıntı yaparak, Ethereum’un liderliğindeki 2017 boğa koşusunun hypeye dayalı olduğunu itiraf etti. Aslında, üçüncü en büyük kripto paranın kurucu ortağı olan Vitalik Buterin, Smart Valor’la yapılan bir röportajda, sadece şunları söyledi:

Temelde, kripto benimsemesinden sonraki dalga gibi, hype temel olarak zaten geldiğinden, hype üzerine inşa edilmeyecek. İnsanlara değer veren şeyler ve gerçekten kullanışlı uygulamalardan geliyor.

Justin Sun: “TRON bir sonraki boğa koşusuna öncülük edecek.”

Vitalik Buterin’in Smart Valor’a verdiği röportajdan sonra Sun, TRON’un Ethereum’un yaptığı gibi değil, “büyük çapta benimsenme ve BitTorrent” üzerine inşa edilmiş bir sonraki boğa koşusuna öncülük edeceğini iddia etti.

Kripto para topluluğu, Vitalik’in belirttiği gibi gerçek dünyadaki uygulamaların kriptodaki bir sonraki boğa koşusunu tetikleyeceğini, ancak Ethereum’un bu işi yapabileceğine ikna olmadıklarını söylüyor. Şu anda Ethereum’un piyasa değeri 12 milyar doları aşarken, TRON yaklaşık 1 milyar dolar seviyesinde.

Chepicap

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin