featured

XRP fiyatındaki geri çekilme yatırımcıları ürkütmesin! Yeni bir büyük hareket kapıda olabilir

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki gözde altcoin’lerden bir tanesi olan XRP, son 24 saatte %8,60 oranında bir düşüş kaydetti.

Kripto para piyasasına bugün genel olarak bir düzeltme hâkim. Ancak, hâlâ yükselen bazı token’lar da var.

XRP

XRP fiyat analizi:

SEC ile olan yasal davası sebebiyle adından sıkça söz ettiren XRP, dünkü yükselişinin ardından bugün bir miktar düşüş kaydetti.

Saatlik grafikte fiyat, dar bir kanalın ortasında işlem görüyor. Volatilite azaldı. Bu da keskin hareketlerin yakın zamanda gerçekleşmesinin pek mümkün olmadığı anlamına geliyor.

Ancak, fiyat 0,70 dolar bölgesine düşerse, yarın bir kırılma gerçekleşebilir. Bunun sonucunda da gözde altcoin 0,66 dolar bölgesini yeniden test edebilir.

Daha büyük zaman diliminde, yatırımcılar ara destek noktası olan 0,6673 dolar seviyesine dikkat etmelidir. Fiyat bu işaretin üzerinde olsa da, yatay ticaret daha olası bir senaryodur. Ancak ayılar inisiyatifi ele geçirirse, yukarıda belirtilen seviyenin altına düşüş gelebilir. Bu durumda da fiyat, 0,65 dolar seviyesine ve altına doğru hareket edebilir.

Haftalık grafikte, XRP fiyatı olası tüm direnç noktalarını kırdı. Yatırımcılar şu anda, en yakın destek olan 0,6570 dolar seviyesine odaklanılmalıdır. Eğer haftalık mum bu seviyenin üzerinde kapanırsa, yükseliş önümüzdeki hafta 0,80 dolara kadar devam edebilir.

XRP, bu yazının yazıldığı sırada ise 0,7185 dolar civarında işlem görüyor.

U.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin