Japonya'nın önde gelen borsasından XRP atağı
Japonya'nın önde gelen borsasından XRP atağı

XRP fiyat analizi: son zamanların en sağlam direncinde XRP/USD’de son durum

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Ripple tokeni XRP fiyatı, son zamanların en sağlam direnci, 0,30 dolar mücadlesine devam diyor. Ayrıca 10.000 doların üzerine kadar çıkan etkileyici rallisi sırasında Binance borsasında 0,34 dolara dokunduğunu gördük. Son dip seviyesi 25 sent ve son yükseliş seviyesi (34 sent göz ardı edilerek) 31 sent seviyeleri referans alınarak hesaplanan Fibonacci düzeltme seviyelerine (4 saatlik grafik) göre XRP, Fib 0,382 (0,2936) ve Fib 0,50 (0,2884) aralığını kendine destek yapmış durumda.

100 günlük MA’da Ripple tokeni için önemli bir destek

Mevcut destek seviyesi aynı zamanda 100 günlük hareketli ortalamayla (0,2798) da destekleniyor. Diğer yandan önemli teknik göstergelerden Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI), haftasonu 80’in üzerindeki seviyelere ulaşması sonrası ortalamaya doğru çekildiği görülüyor. RSI’nın nispeten istikrarlı bir yatay hareketi, Ripple’ın 0,29 – 0,31 dolar aralığında işlem görmesini sağlayabilir.

Şimdilik alıcılar için en zorlu mücadele, fiyatı 0,30 doların üstünde tutmak gibi gözüküyor. 0,29 ABD Doları ve SMA’nın desteğinin yanı sıra, diğer destek bölgeleri 0,28 dolar ve 0,25 dolar.

XRP/USD günlük grafiği


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin