Uzmanlar, majör altcoin’in 2025 yılına kadar nasıl fiyatlanacağını tahmin etti!

Uzmanlar, majör altcoin’in 2025 yılına kadar nasıl fiyatlanacağını tahmin etti!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para birimi ve fintech uzmanlarından oluşan bir panel, majör altcoin hakkında fiyat tahmininde bulundu. Piyasanın önemli varlıklarından biri olarak gösterilen Solana için tahminler geldi. 

Solana fiyatının, 2025’in sonunda ortalama 45$’dan 166$’a yükselmesini uzmanlar öngörüyor.

Kripto para birimi endüstrisi uzmanlarıyla çeşitli kripto varlıklar hakkındaki düşünceleri hakkında üç ayda bir anket yürütüyor. Bu sefer yürütülen anket majör altcoin’e ait. 

Finder’a göre, Solana hakkındaki anketini 54 endüstri uzmanından oluşan bir panelle güncelledi. Bu da uzun vadede Solana konusunda iyimser olduklarını ortaya koydu.

Rapor majör altcoin’in tahminin paylaştı

Ortalama olarak, uzmanlar panelinin SOL ticaretini bu yılın sonunda 45$ ve 2025’in sonunda 166$ olarak tahmin etti. 2030’un sonunda ise 512 $’a çıkabileceği düşüncesi hakim. 

Özellikle, panelin kripto paranın performansına ilişkin tahminleri, panelin SOL ticaretini yıl sonuna kadar 222$ olarak görüyor. Bu yılın Ocak ayında yapılan benzer bir ankete kıyasla düştü. O zaman, panel Solana’nın 2025’e kadar 486 dolardan ve 2030’a kadar 1.267 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyordu.

Panelin üyelerinden biri, DigitalX’in fon yönetimi yöneticisi Alex Nagorskii. Nagorskii, ağda yapılan son güncellemelere dayanarak Solana’nın yılı 80 dolardan kapatacağını söylemek şunları aktardı:

“Solana, kısa vadede kesintileri azaltmış gibi görünen birkaç umut verici protokol güncellemesi uyguladı. İstikrarın devam edip etmeyeceğini göreceğiz. Solana, NFT pazarının önemli kısımlarını Ethereum’dan ele geçirdi ve L1 yarışında iyi bir rakip olmaya devam ediyor.”

cryptoglobe


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin