featured

Ünlü analistten Shiba Inu yorumu: Fiyat kırılma için çok kritik bir noktada!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para analisti Peter Brandt’e göre, Shiba Inu’nun fiyat performansı mevcut modelde oldukça kritik bir noktada.

Peter Brandt kısa süre önce bir Shiba Inu (SHIB) tablosu yayınladı. Bu tablo, meme coin’in bir ters baş-omuz modeli oluşturduğunu gösteriyor. Bu da bir yükseliş modelidir. Modelin, yaklaşan bir eğilimin tersine çevrilmesinin bir göstergesi olduğuna da inanılıyor.

Adından da anlaşılacağı gibi bu model, aşağı yönlü baş-omuz formasyonunun ters çevrilmiş bir versiyonudur. Daha önce görüldüğü gibi Shiba Inu, önemli bir ralli gerçekleştirdi. Bu ralli sonucunda meme coin CoinMarketCap’te 12. sıraya yükseldi.

Brandt, ters baş-omuz modelinin açık bir şekilde yükselişe işaret ettiğini belirtti. Bununla birlikte, son yükseliş trendinin sağlam bir temeli yoktu. Bu yüzden SHIB, bir haftadan kısa bir sürede elde ettiği kazanımların neredeyse tamamını sildi.

Piyasada değer kaybeden tek kripto para birimi o değildi. En büyük rakibi olan Dogecoin ve piyasa liderleri olan Bitcoin ile Ethereum da dahil olmak üzere diğer büyük kripto para birimleri de büyük oranlarda değer kaybı yaşadı.

Yükseliş umudu yüksek

Bununla birlikte Brandt, meme coin’in trend çizgisi desteğinin üzerinde kalmayı başarması durumunda yükseliş momentumunu yeniden kazanabileceğine inanıyor. Böyle bir durumda yeni oluşan formasyon bir satın alma fırsatına işaret edebilir.

Shiba Inu

Gözde meme coin, boyun çizgisinin altında kırılırsa, bir satın alma fırsatına işaret edebilir. Şu an itibariyle, boğaların bir üstünlüğü var gibi görünüyor.

SHIB, son 24 saatte yaklaşık olarak %4 oranında bir artış kaydetti. Bu yazının yazıldığı sırada ise 0,00001337 dolar civarında işlem görüyor.

Yine de, kripto para birimi geçen pazar gününden bu yana %28’den fazla değer kaybetti. Vietnam’da erken başarı elde eden yeni bir Shiba Inu temalı kart oyununun, meme coin’in son başarısının arkasındaki ana neden olduğuna inanılıyordu. Her şeye rağmen SHIB, geçen ekim ayında ulaşılan rekor zirvesinden hâlâ önemli ölçüde aşağıda işlem görüyor.

U.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin