featured

Terra Luna Classic topluluğu büyük teklifi oyluyor: LUNC ve LUNA fiyatı tersine dönecek mi?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Terra Luna Classic şu anda çeşitli teklifleri oyluyor, ancak bazıları son aylarda LUNC fiyatlarındaki düşüşün ardından “spam” tekliflerin önemli ölçüde arttığını düşünüyor. Minimum depozito miktarının 1 milyon LUNC’den 5 milyon LUNC’ye çıkarılması için yeni bir teklif oylamaya sunuldu. Yükseltme öncesinde fiyatlar yukarı yönlü ivme kazanacak gibi görünüyor.

Spam tekliflerle mücadele için Terra Luna Classic topluluk girişimi oylamaya sunuldu!

11780 sayılı “Asgari depozito miktarını 5 milyon LUNC’a çıkararak spam tekliflerle mücadele girişimi” başlıklı önerge oylamaya sunuldu. Asgari depozito miktarını 1 milyon LUNC’den 5 milyon LUNC’ye çıkararak dolandırıcılık tekliflerinin depozito aşamasını geçmesini zorlaştırmayı amaçlamaktadır. Bu, Terra Luna Classic topluluğu tarafından oylamaya sunulan “spam” ve ilgisiz tekliflerle mücadeleye yardımcı olacaktır.

Doğrulayıcılar, 1 milyon LUNC’un artık istenmeyen teklifleri caydırmak için yeterli olmadığı konusunda hemfikir. Topluluğa ait Station cüzdanı için görevlendirilen geliştirici grubu Hexxagon, spam tekliflerdeki artışa dikkat çekti.

terra

Şu ana kadar teklif yüzde 34 “Evet” ve yüzde 64 “Hayır” oylarının yanı sıra yüzde 2 “Veto ile Hayır” oyu aldı. Aralarında Hexxagon, Lunanauts ve Coinpayu’nun da bulunduğu dokuz onaylayıcı öneriyi destekliyor. Ancak JESUSisLORD, “5 katlık bir artışla normal topluluk üyelerinin kendi tekliflerini sunabilmeleri üzerindeki olumsuz etkinin çok büyük olduğunu” söyleyerek teklife karşı çıkıyor.

Bu arada, L1 Terra Classic Görev Gücü v2.2.1 çekirdek yükseltmesi için hazırlanıyor. Geri sayıma göre yükseltmenin 12 Eylül’de 9.57 UTC’de yapılacağı tahmin ediliyor. Ayrıca USTC Quant ekibi, Geri Alım Raporunu paylaşmak için merkezi borsaya ulaştı ve USTC’yi yeniden regüle etme hedefiyle ilerliyor.

LUNC ve LUNA güç gösteriyor

LUNC ve LUNA, topluluk tarafından kabul edilen önemli teklifler nedeniyle son zamanlarda işlem hacimlerinde büyük bir sıçramaya tanık oldu. TFL liderliğindeki LUNA bir haftada yüzde 5’ten fazla artış gösterdi ve LUNC de L1TF geliştirici ekibinin çekirdek yükseltmesi öncesinde yukarı yönlü ivme kaydetti.

LUNC fiyatı 0.000061 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son 24 saatte yatay bir seyir izledi. Bu arada LUNA fiyatı son 24 saatte önceki kazançlarını kaybederek 0,41 dolardan işlem görüyor.

coingape

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin