featured

Synthetix coin, yeni grafik modeli düşüş mü artış mı sağlayacak?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Beş aydan fazla bir süredir, Synthetix tokeni yeni yüksek zirveler ve daha düşük diplerle istikrarlı bir rallide süreci devam ettiriyor. Buradaki dipler yükse fiyatlanmadan sonra geliyor. Ancak piyasaki dalgalanma şu anda Synthetix coin’i etkiledi.

Diğer yandan yaşanan toparlanmaları zirvelerini ve oluklarını birbirine bağlarsak, günlük zaman dilimi grafiği genişleyen bir kama deseninin oluşumunu ortaya çıkarıyor. 

Synthetix coin fiyatı yukarıdaki trend çizgisini iki kez test etti. Düşük trend çizgisi dört kez işlemlerin bu modele aktif olarak yanıt verdiğini gösterdi. 

Synthetix coin düşecek mi, yoksa tepki alabilecek mi?

SNX, şu anda genişleyen kama modelinin destek trend çizgisi kullanılarak yükseliyor. Kripto para fiyatı bu destekten dört kez toparlandı ve alıcıların yükselen bir trend çizgisinde faaliyet birikimi olduğunu gösterdi.

Bununla birlikte, yükselen genişleyen kama modelinin en yaygın sonucu, bu destek trend çizgisinin bozulması üzerine agresif bir düşüşü tetiklemektir. Fiyat 2.785-2,72 dolarlık yerel dirençten güçlü bir şekilde reddediliyor.

Trend çizgisinin altında potansiyel bir çöküş, satış baskısı sinyalini ve yaklaşan düşüşü hızlandıracaktır. Trend çizgisinin altında kapanan günlük bir mum, potansiyel hedefi 2 dolar olan trader’lara kısa-satış fırsatı sunacaktır.

Teknik gösterge

  • Direnç seviyesi- 2,7 dolar ve 3,1 dolar
  • Destek seviyesi-2.2$ ve $2

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin