Son Dakika: Terra fiyaskosunun sorumlusu Do Kwon tutuklandı!

Son Dakika: Terra fiyaskosunun sorumlusu Do Kwon tutuklandı!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – 2022 yılının en büyük olaylarından biri olarak bilinen Terra çöküşünün üzerinden neredeyse 1 sene geçti. Çöküşün ardından birçok farklı haberler dolaşmıştı. Etkisi ise aylar sürdü ve henüz tam bir sonuca varılamadı.

Terra hakkında hem ülkesinde hem global çapta pek çok önlem alınmıştı. Fakat mağdurların hiçbirinin zararı giderilemedi. Son olarak Interpol, Terra kurucusu olan Do Kwon’un yakalaması için kırmızı listeye eklendi.

Do Kwon, ülkesinde ve dünya çapında aranan bir kara lekeyi üzerine almıştı. Kırmızı listede yer almasının ardından Terra kurucusundan henüz bir haber alınamıyordu. Ancak bugün yabancı bir kaynağa göre Do Kwon, Karadağ’da yakalandı. Yetkililer kırmızı bültenle aranan Kwon’u tutukladı.


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin