featured

Son Dakika: FED faiz hakkında kararını verdi

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Son ayların en çok merak edilen FED faiz kararını açıkladı. Bundan önceki faizlerden daha çok önemli olan karar tüm piyasaları yakından ilgilendiriyordu.

İki hafta önce FED faiz noktasında 50 baz puan artırmayı düşünüyordu. Ancak Amerika’da yaşanan banka krizi tüm politikayı değiştirdi. Beklentiler bir anda değişti. Süreç, 25 baz puan artırımı ya da pas geçme olarak nitelendirildi.

Bugün geldiğimiz noktada TSİ 21’de FED faiz kararı belli oldu. Büyük çoğunluğun beklediği 25 baz puan artışı geldi. 21.30’da ise Jerome Powell’ın yapacağı konuşmalar beklenecek. FED Başkanı Jerome Powell’ın açıklamalarını kriptoparahaber sitesinden takip edebilirsiniz.


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin