featured

Shiba Inu yüzde 9’luk rallisi ile kayıplarını telafi ediyor! Yükseliş devam edecek mi?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki köpek temalı gözde meme coin’lerden bir tanesi olan Shiba Inu (SHIB), son 24 saatte %3,28’lik bir artışla devam eden piyasa rallisine katıldı. Piyasa değerine göre en büyük ikinci meme coin olan SHIB, bu yazının yazıldığı sırada 0,000007412 dolar civarında işlem görüyor. SHIB, %9 oranında değer kazanarak geçen haftaki kayıplarını etkili bir şekilde azalttı.

 

SHIB, piyasaya parlaklık katan en önemli altcoin’lerden biri olmaya devam ediyor. Bir meme coin olmanın ötesinde Shiba Inu, ekosistemine daha fazla değer katmak için aktif bir ürün üzerinde çalışan en canlı geliştirici topluluklarından birisidir. Hâlâ yoğun bir şekilde geliştirilmekte olan Shibarium, protokolün fark yaratmaya çalıştığı kanalların açık bir örneğidir.

Shiba Inu

Devam eden fiyat artışının, piyasa duyarlılığı ve yanma oranı etkisi dahil olmak üzere en az iki destekleyici sebebi vardır. SHIB de dahil olmak üzere çoğu altcoin’in Bitcoin (BTC) ile sürdürdüğü derin korelasyon sebebiyle piyasa liderinin hareketlenmesiyle yükseliş kaçınılmaz oluyor. Ek olarak, Shiba Inu, fiyat artışını hızlandırma eğiliminde olan deflasyonist bir özellik olan yanma oranıyla ilgili olarak iyi veriler kaydediyor.

Yükseliş devam edecek mi?

4,36 milyar dolarlık nispeten büyük piyasa kapitalizasyonuna rağmen, gözde meme coin hâlâ yoğun volatilitesi ile tanınmaktadır. Yüksek büyüme oranına sahip bir kripto para birimi olarak bilinmekle birlikte, ekosisteme daha fazla rakip girdiği için yılın başından bu yana olağanüstü derecede etkileyici bir performans sergileyemedi.

Kısa vadede aşağı yönlü bir geri tepme olma olasılığı yüksektir. Ancak Shibarium’un ana ağda aktifleşmesi ile yükseliş hissi yeniden başlayacaktır. Bu nedenle, Shiba Inu fiyatındaki mevcut ralli sürdürülebilir olmayabilir, ancak uzun vadede izlenecek umut verici bir altcoin olmaya devam ediyor.

U.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin