featured

Olumlu haberler fiyatı uçurdu! SAND, yüzde 20’lik rallinin ardından daha yüksekleri hedefliyor

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – SAND fiyatı, metaverse platformu Coinbase Wallet ile entegre olduktan ve Polygon’da LAND dağıtımını etkinleştirdikten sonra yaklaşık %20 arttı. SAND, artan işlem hacmi ve kullanıcı sayısı nedeniyle şu anda 1,15 dolar civarında işlem görüyor.

Fiyat yükseliyor

Gözde altcoin’in fiyatı son 24 saatte yaklaşık %20 oranında bir artış yaşadı. Son 7 gün içinde şse fiyat, yaklaşık %6 oranında değer kazandı. Bu da yatırımcılar arasında ilginin arttığını gösteriyor. Bir sonraki kritik direnç noktası 1,30 dolar seviyesinde bulunuyor. Eğer fiyat 1,30 doların üzerinde kapanış yapmayı başarırsa yükseliş devam edecektir.

Ancak kritik direnç noktasının üzerinde tutunamazsa fiyat, önümüzdeki hafta 1,13 dolar ve 1,20 dolar aralığında işlem görecektir.

Fiyat, yükselen bir kanalda yukarı doğru hareket eden 50 günlük EMA’nın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca 12 günlük EMA, yükseliş geçişini gösteren 50 günlük EMA’yı geçti. İşlem hacmi son 24 saatte %70’in üzerinde bir artış kaydetti. Teknik göstergelerden RSI aşırı satım bölgesinin yakınından 52’de bulunan sınır çizgisinin üstüne sıçradı.

SAND grafik

Yükseliş rallisi, alıcıların başka bir itme girişiminde bulunduğunu göstererek 1,11 dolarda bulunan direnç noktasını desteğe çevirdi. Alıcılar 1,11 doların üzerinde bir mum kapanışı yapabilirse,  yükseliş momentumu fiyatı %33 daha yüksek 1,52 dolara ulaştırabilir.

Fiyat rallisini etkileyen şeyler nedir?

Sandbox projesi, son 7 gün içinde OpenSea’de en çok işlem gören Polygon NFT koleksiyonu oldu. Bu hafta The Sandbox, Coinbase Wallet ile entegrasyon ve Polygon’da LAND dağıtımı olmak üzere iki büyük duyuru bildirdi.

Özel Polygon Bridge, kullanıcıların SAND ve LAND’i Ethereum’dan Polygon’a taşımasına izin verecek. LAND ve SAND’ın arzı, değeri ve faydası aynı kalırken blockchain’de daha hızlı işlem, daha az gas fee ve daha yeşil etkileşimler sunar. Ayrıca kullanıcılar ASSET ve EXPERIENCE token’larını Polygon ağındaki akıllı sözleşmelerine de aktarabilecekler.

Sandbox ayrıca Coinbase Cüzdanını Sandbox ekosistemine entegre etti. Firma, Coinbase Cüzdan desteğinin daha fazla kullanıcıyı The Sandbox meta veri tabanına ve oyun platformuna getireceğine inanıyor.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin