Popüler analist, bir sonraki boğa koşusunda en iyi performansı gösterecek altcoin'i açıkladı!
Popüler analist, bir sonraki boğa koşusunda en iyi performansı gösterecek altcoin'i açıkladı!

Popüler analist, bir sonraki boğa koşusunda en iyi performansı gösterecek altcoin’i açıkladı!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – En son YouTube videolarından birinde kripto analisti ClayBro, Shiba Inu’nun (SHIB) Amerika’da en popüler kripto para birimlerinden biri olarak kabul edildiğini ortaya koydu. Analist, bu popülerlik nedeniyle SHIB’in bir sonraki boğa döngüsünde en başarılı kripto paralardan biri olabileceğini de açıkladı.

YouTube videosu, cryptobedding.com tarafından yapılan yakın tarihli bir araştırmaya atıfta bulunuyor ve bu araştırma Bitcoin (BTC), SHIB ve Dogecoin’in (DOGE) Amerika’da en popüler kripto para birimleri olduğunu ortaya koyuyor. Çalışma, piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi arasındaki araştırma hacmi verilerini analiz etti.

Rapor ayrıca, BTC’nin aylık 1.91 milyon arama ile kripto dünyasında hâlâ en çok aranan olduğunu gösterdi. Genellikle “Dogecoin katili” olarak adlandırılan SHIB, aylık 484.000 arama ile ikinci sırayı alırken, DOGE aylık 280.000 arama ile üçüncü en popüler kripto para olarak konumlandı.

Yatırımcılar yükselen fiyatlardan faydalanmaya çalışırken, bu kripto para birimlerinin popülaritesinin boğa piyasasının geri dönüşünde önemli bir rol oynaması bekleniyor. Spekülasyon ve popülarite genellikle kripto dünyasındaki fiyatları etkiler ve çalışmanın bulguları, yatırımcıların muhtemelen tanıdıkları paralara yöneleceğini göstermektedir.

SHIB fiyat tahmini

Kripto piyasası boğa piyasasının gelmesini beklerken, yatırımcıların Bitcoin’e olan güvenlerini yenilemeleri bekleniyor ve SHIB, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en tanınmış ve popüler dijital paralardan biri olarak potansiyel bir büyümeye hazırlanıyor. Bu arada CoinMarketCap, SHIB’nin son günlerde fiyat artışı gören birçok kripto para biriminden biri olduğunu belirtti.

Yazım sırasında, SHIB yaklaşık 0,000008016 dolar değerindeydi ve son günlerde %6’dan fazla fiyat artışı yaşadı. Bu, SHIB’in haftalık performansını +%10,82’ye çekti. SHIB için 24 saatlik işlem hacmi ise %190’dan fazla artarak yaklaşık 220.327.314 dolar seviyesinde kaldı.

coinedition


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin