featured

PEPE, yüzde 10 artışla meme coin rallisine liderlik etti: İşte bu hafta izlenmesi gereken kritik seviyeler!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

PEPE coin (PEPE), daha geniş bir piyasa toparlanmasının ortasında son 24 saat içinde fiyatının yüzde 10 artmasıyla haftaya etkileyici bir başlangıç daha yapıyor. Bu yazının yazıldığı sırada, PEPE ilk üç meme coin arasında baskın kazanan gibi görünüyor ve fiyatı 0,000001637 dolar olarak sabitlenmiş durumda. Hafta boyunca PEPE nispeten olumlu bir büyüme duruşu sergilerken emsalleri kaybetme serisinde.

PEPE
PEPE/USD 1 günlük grafik. Kaynak: CoinMarketCap

Buna kıyasla altcoin, büyük büyüme rallilerine yol açabilecek yeni bir sermaye akışına daha uygun olduğunu kanıtlamıştır. Yaklaşık 644 milyon dolar olarak belirlenen nispeten düşük piyasa değeri ile PEPE, Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) ikilisine kıyasla yükseliş trendleri için daha yüksek bir eğilime sahiptir.

PEPE için yeni beklentiler ve kritik seviyeler

PEPE’nin kat etmesi gereken çok uzun bir yol olsa da bu hafta dikkat edebileceğimiz bir dizi potansiyel kilometre taşı var. Bunlardan biri, 0,000002 dolar fiyat seviyesinin potansiyel olarak aşılmasıdır ki bu ancak mevcut fiyat rallisinin sürdürülmesi hâlinde elde edilebilecek bir başarıdır. Meme coinin ilk çıkışını yaptığında, yüksek oranda abartılan Layer 1 blok zinciri ağlarına özgü bir büyüme kaydetti.

Bunun nedeni, piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimine hızla katılması ve şu anda 68. sırada yer almasıdır. Bu hafta dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli olay da beklenen büyüme trendiyle birlikte sıralama merdivenindeki istikrarlı tırmanış.

Meme coinin için tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000004354 doları geri almak kısa vadede biraz zor olabilir, ancak bu küçük kazançlar göz ardı edilemez. Bir dizi standarda göre meme coin, yeni para için daha cazip olduğunu kanıtladığı için meme coin hakimiyet savaşını kazanıyor gibi görünüyor. Bazı piyasa analistleri SHIB’yi geçmesinin an meselesi olduğuna inanıyor.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin