Kripto market değerlemesi: Stres artık bitti mi?

Kripto market değerlemesi: Stres artık bitti mi?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Dijital varlık ve hiss senedi piyasası bugün en çok merak edilen finansman değerleri oldu. Dün gelen 75 baz puanlık artış bir nebze stresi azalttı.

Sabah saatlerinde kripto market Asya pazarına negatif yönde giriş yapmıştı. Ancak öğlen saatlerine doğru toparlayan piyasa yönünü yukarı çevirdi. Bitcoin ve Ethereum, yüzde 3 arttı. BTC, 19 bin doları Ether ise 1.300 doları geri kazandı.

Göstergeler iyi gibi olsa da son 24 saat içinde tasfiyeler yine can yaktı. Dün Fed kararı esnasında yaşanılan volatil görüntü yatırımcıların 300 milyon dolarına mal oldu.

Kripto market değeri ne kadar?

Genel market değeri uzun bir süredir 1 trilyon doların altında seyrediyor. 13 Eylül’den bu yana kripto market değeri 1 trilyon doların altında baskılandı Haberi yaptığımız esnada ise 933 milyar dolar seviyesinde.

1 aylık görünümde negatif görünen kripto market değeri 3 aylık süre zarfında daha pozitif veriler sunuyor.

Bitcoin ve türevlerinin son görüntüsü

Bitcoin fiyatı 18.500 dolarlık destek bölgesinin üzerinde kalmayı başardı. BTC şu anda 19.000 doların üzerinde işlem görüyor. Bununla birlikte, fiyat hala 19.500 dolar ve 19.600 dolar civarında birkaç büyük engelle karşı karşıya. Dün burayı kırdı, fakat üzerinde bir kapanış gelmedi.

Benzer şekilde, çoğu büyük altcoin, yukarı yönlü bir düzeltme çabasında. ETH yavaş yavaş 1.325 dolar direncine doğru yükseliyor. XRP %5’in üzerinde yükseldi ve 0,425 dolar direncinin üzerinde bir hareket oldu. ADA 0,45 dolar bölgesinin üzerine tırmandı.

Kripto market için özetlemek gerekirse, Bitcoin fiyatı 19.000 dolar seviyesinin üzerinde bir toparlanma dalgası girişiminde bulunuyor. Bununla birlikte, BTC, 20.000 dolarlık direncin üzerine çıkmadıkça hala daha fazla kayıp riski altında.

cryptonews


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin