featured

Son güncellemeler FLOKI yatırımcılarını hareketlendirdi: Ufukta yükseliş eğilimi var

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Piyasa konsolidasyonu ile birleşen bu satın alma gücü, genellikle güçlü bir yükseliş eğilimi için zemin hazırlar. Bu durumda, son zamanlarda gündemde olan kripto para birimi Floki Inu’dur (FLOKI). Çünkü meme coin’in fiyat hareketleri yatırımcılar tarafından ilgi görüyor.

FLOKI fiyatı bugün neden yükseldi?

Meme coin’in fiyatındaki son artış birkaç faktöre bağlanabilir. Bunun en önemli nedenlerinden biri, genellikle güçlü yükseliş trendlerinin izlediği destek noktası etrafındaki güçlü birikimidir. Bu, bir konsolidasyon dönemini genellikle bir yükseliş eğiliminin izlediği yaygın bir modeldir.

FLOKI’nin fiyat artışına katkıda bulunan bir diğer önemli faktör ise resmi Twitter hesabı tarafından paylaşılan son güncellemelerdir. Tweet, yatırımcılar arasında heyecan uyandıran FLOKI 2023 yol haritasındaki birkaç önemli güncellemeyi vurguladı.

FLOKI

Tweet’e göre, ekip 2023 yol haritasındaki birkaç önemli sözü yerine getirmeye yakın. Bunlar arasında FlokiFi Locker’a büyük bir yükseltme, bir DeFi borç verme ve borç alma entegrasyonu, staking’in tanıtımı, bir FlokiFi yeniden tasarımı ve Project TL ve Valhalla ana ağının lansmanı yer alıyor.

FlokiFi Locker yükseltmesi, yerel ödemeler, bir tavsiye programı, yazma işlevi, kilitleme uzantısı ve V3 Pozisyonları LP’leri için destek sunacak. Bu yükseltmenin protokolün benimsenmesini hızlandırması bekleniyor.

DeFi borç verme ve borç alma entegrasyonu, yatırımcıların token’lara karşı stablecoin’leri ve diğer kripto varlıklarını ödünç almasına olanak tanıyarak satış baskısını azaltacaktır.

Staking ve FlokiFi yeniden tasarımının tanıtılmasının, protokolün kullanışlılığını ve kullanıcı dostu olma özelliğini artırması bekleniyor.

Project TL, herkesin kripto girişimini başlatmasını kolaylaştırmayı hedefliyor. Valhalla ana ağı ise FLOKI token’larını oyun içi bir ekonomiye entegre ederek, güçlü talep ve fayda yaratacak.

Pazar konsolidasyonu ve güçlü yükselişler

Piyasa konsolidasyonu, destek noktası etrafında güçlü birikim ile birleştiğinde, genellikle güçlü yükseliş trendlerine yol açar. Bunun nedeni, konsolidasyon dönemlerinin genellikle yatırımcıların düşükten satın alma isteklerinin olmasıdır.

FLOKI söz konusu olduğunda, son güncellemeler ve yol haritasının teslimine ilişkin beklenti, güçlü bir satın alma ilgisi yarattı. Bu piyasa konsolidasyonu ile birleştiğinde meme coin’in güçlü bir yükseliş trendinin eşiğinde olabileceğini gösteriyor.

Sonuç olarak, FLOKI için gelecek umut verici görünüyor. Ufuktaki birkaç heyecan verici güncelleme ve güçlü satın alma ilgisi ile fiyat önemli bir artış için hazırlanıyor olabilir.

CryptoTicker


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin