Globiance

Globiance en son uygulama güncellemesini yayınladı!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Globiance-hepsi bir arada Bankacılık/Kripto/ExchangePlatform, Android ve IOS için GlobianceAPP’lerinde bir güncelleme yayınladı.

GlobianceAPP’nin en yeni versiyonu piyasaya sürüldü. Tamamen yenilenen tasarımı, çok sayıda seçenek sunar ve hayali bir kullanıcı arayüzü sunar.APP’nin modern tasarımı, doğrudan geleceğe yönelik 80’lerin retromeetlerinin “Launch Pad”nın karışık bir “vibe”si gibi hissettiriyor. Ancak, bu APP’nin yerleşik performansının “bu dünyanın dışında” görünmesine aldanmayın.

GlobianceAPP, maksimum erişim ve dağıtım için tasarlanmıştır. İster bankacılık görevleri, kripto ticareti, ister sadece alım satım yapmak için borsaları kullanarak bir cüzdan yükleme olsun, bunların hepsi APP üzerinde kolayca gerçekleştirilebilir. Uygulamanın tasarımının her yönü, verimliliği en üst düzeye çıkarmak ve gezinmesi kolay kullanıcı dostu bir arayüz oluşturmak için ölçüldü ve ayrıntılı olarak hesaplandı.

Yeni eklenen özelliklerin listesi uzundur. Burada bekleyebileceğiniz bazı yükseltmelerin yoğunlaştırılmış versiyonu;

Canlı Market Ticareti/Takibi, Kripto ve Fiat Borsaları, Satış Noktası işlemleri-satın almalar için ödeme yapmak için seçilmiş kripto para birimlerini kullanma yeteneği, Kredi Kartı ‘Para Yatırma’ , POS yetenekleri, Ödül Geri Ödeme, GBEX Stake @ 10%APY ve parmaklarınızın ucunda Referans Ağı’na erişim.

Yukarıdaki listeye ek olarak, Globiance ayrıca yerel/kurum içi belirteçleri olan “GBEXtoken”ı da sunmaktadır ve Globiance’ın sunduğu tüm hizmetlerle birlikte kullanımının sonu yoktur. GBEX ve mevcut “Ayı Piyasası” ile olan ilişkisi, GBEX için iyi bir giriş noktası arayan herkes için büyük bir fırsattır. Şu anda, yıllık %10’a varan ödüller sunan GBEX stake seçenekleriyle, büyük ve uzun vadeli bir projeye erken giriş yapmak hiç olmadığı kadar ekonomiktir.

“Faydadan emin olduğunuzda ve arkanızdaki ekibe güvendiğinizde, arkanıza yaslanıp rahatlayabilir ve bekleyebilirsiniz.” Globiance CEO – Oliver Marco La Rosa

Globiance Platformu, işlemlerinizin (değişim dahil) tek bir yerde, tek bir oturum açma altında ve parmaklarınızın ucunda gerçekleştirilebileceği hepsi bir arada platformunu oluşturarak çığır açan bir blazerdir, kelimenin tam anlamıyla sona ermiştir. Sadece bir ticaret yapmak için bir banka hesabından bir cüzdana ve tekrar tekrar geçiş yapmak zorunda kaldığımız günler.

Bu noktada Globiance’ın sunduğu seçeneklerin listesi sınırsız görünüyor. CEO-Oliver Marco La Rosa’ya göre, Globiance’ın “yavaşlama planı yok” ve biz ona inanıyoruz.

APP güncellemesine gelince, Globiance APP’nin en son sürümü, akıcı, verimli, kullanımı zevkli ve aynı zamanda gözleri yormayan işletim sistemidir.

IOS için uygulama linki: https://apps.apple.com/us/app/globian

Android için uygulama linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.globiance.android

(Sponsorlu makale) Sorumluluk reddi: Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir. Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  


En güncel kripto para haberlerini Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin