FANS LOVE IT

FANS LOVE IT! Konferans, CHAMPIONS NFT AWARDS yarışması için başvuruların başladığını duyurdu

service service
Share

Share This Post

or copy the link

FANS LOVE IT! Web3 Futbol ve Spor Konferansı, Utilify ile birlikte CHAMPIONS NFT AWARDS başlattığını duyurmaktan mutluluk duyar. Yarışma, futbolseverleri bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde oynayan erkek ve kadın takımları arasından 2022/23 Avrupa sezonunun en iyi oyuncusunu seçmeye davet ediyor.

FANS LOVE IT! konferans ekibi ve konuşmacılar tarafından oyunculardan oluşan bir kısa liste hazırlanmıştır. Her futbolsever, Utilify platformundaki bir formu doldurarak listedeki en iyi oyuncuları seçebilecek. Oylama sonuçlarına göre kazanan, konferanstan hemen sonra açıklanacak.

Tüm oy verenler özel bir NFT kartı alacak ve FANS LOVE IT! konferansına bilet için çekilişe katılacaklardır. En iyi oyuncular için benzersiz bir kart tasarlanacak ve kazananlara gönderilecektir.

FANS LOVE IT! CHAMPIONS NFT AWARDS, futbol taraftarları ve oyuncular arasındaki etkileşimde yeni bir döneme işaret ediyor. Organizatörler, tüm katılımcıları ve spor taraftarlarını bu heyecan verici etkinliğe katılmaya ve spor dünyasında NFT teknolojisinin geleceğine katkıda bulunmaya davet ediyor. Başvurular için son tarih 9 Haziran.

“Herkese yılın en iyi oyuncuları için oy kullanma fırsatı vermenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Futbolseverler spor uzmanı olacak ve gerçekten sezonun en iyi oyuncusu seçilebilecek en iyi adayı seçmemize yardımcı olacaklar,” diyor konferans organizatörleri.

Formu doldurun, konferansa bilet kazanmak için katılın ve unutulmaz bir NFT kartı kazanın!

Konferans Hakkında

FANS LOVE IT! konferansı’nın, yılın en önemli futbol etkinliği olan İstanbul’daki Şampiyonlar Ligi finalinin oynandığı gün gerçekleştirilmesi planlanıyor. 

 

Bu etkinlik, sporda dijital ekosistemdeki son gelişmeleri ve taraftarlarla etkileşimi tartışmak üzere tanınmış futbol uzmanlarını ve Web3 şirketlerinin temsilcilerini bir araya getirecek.

 

Konferansta taraftar katılımı ve eğlence, dijital koleksiyonlar ve üyelik, NFT ve taraftar jetonları, metaversion ve cybersport gibi çeşitli konular ele alınacak. 18’den fazla konuşmacı, en iyi ve en zengin sanat eserlerinin yer aldığı bir NFT sergisi, NFT ödülleri ve üst düzey ağ oluşturma.

Bir bilet seçeneği seçin ve web sitesinden satın alın: fansloveit.com

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

 

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin