Ethereum fiyatına yönelik endişeler sürüyor! Varlık için sırada ne var?
Ethereum fiyatına yönelik endişeler sürüyor! Varlık için sırada ne var?

Ethereum fiyatına yönelik endişeler sürüyor! Varlık için sırada ne var?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Ethereum, önemli dirençlerden birini işaret eden 1.750 dolar civarında işlem görmeye devam ediyor. ETH fiyatının Ekim ayında altcoin rallisine liderlik etmesi bekleniyordu ancak yeni bir güncelleme, bir sonraki fiyat hareketi konusunda büyük endişelere yol açtı.

Kripto piyasasının tamamında, ETH fiyatı en istikrarlı tokenlardan biri olarak kabul ediliyor. Fiyat 2023 yılının başından bu yana tuttuğu trend çizgisinin altına gerilese de Ethereum ETF’lerin onaylanmasıyla piyasa katılımcıları fiyat konusunda iyimser oldu. Bununla birlikte, fiyat daha düşük bir bölgede sıkışıp kalmaya devam ediyor ve bu da son birkaç saat içinde 110.000 ETH çektiği bildirilen bazı yatırımcıları uyardı.

Ali’nin paylaştığı Santiment verilerine göre son 24 saatte bilinen kripto borsa cüzdanlarından yaklaşık 110.000 ETH çekildi. Borsalardaki arzın birkaç saat içinde 10.75 milyondan 10.66 milyona düşmesiyle bu rakam yaklaşık 177.65 milyon dolara geliyor. Üstelik ETH fiyatı da ay başından bu yana %7’den fazla düştü.

Ethereum fiyatı için sırada ne var?

ETH fiyatı sürekli olarak 1.706 ila 1.730 dolar arasındaki kritik direnç bölgesini geçemiyor. Son dönemdeki reddedilme, satış baskısı arttıkça ayıların hakimiyetinin arttığını gösteriyor. Fiyat 1.633 dolarda geçici dirence ulaşmış olsa da, 1.650 doların üzerinde bir günlük kapanış toparlanmayı doğrulayabilir. Böylece kritik direnç bölgesine doğru bir hareket beklenebilir.

Boğalar aşırı zayıflık sergileyerek bu direnç bölgesini korumayı başaramazken, bu seviyelerdeki fiyat hareketlerini izlemekte fayda var. Bu nedenle Bitcoin (BTC) fiyatı, boğaların gücünü test edebilecek kritik bir haftayla karşı karşıya kalabilir.

coinpedia


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin