featured

Dogecoin (DOGE) önemli rakiplerini geride bırakıyor: Kesin yükseliş nihayet başladı mı?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki en gözde meme coin olan Dogecoin (DOGE), piyasadaki olumlu hissiyat sebebiyle şu anda yukarı doğru hareket ediyor.

Gözde meme coin, son 24 saatte %5’ten fazla bir artış kaydetti ve bu yazının yazıldığı sırada 0,6368 dolar civarında işlem görüyor. Bu yükseliş trendi, son büyüme trendleri göz önüne alındığında oldukça sıra dışı. Çünkü, yükseliş trendinin kalıcı olduğunu gösteren yeni bir işaret mevcut.

Fiyattaki son hareket, CoinMarketCap verilerine göre toplam 226,885,971 dolara ulaşan işlem hacmindeki %57’lik artışla destekleniyor. Piyasadaki çoğu altcoin için olumlu bir görünüm mevcut. Ancak Dogecoin’in mevcut performansı diğerlerine göre övgüyü daha çok hakkediyor.

Dogecoin DOGE

Dogecoin %5’lik bir artış kaydederken, ikinci en büyük meme coin olan Shiba Inu (SHIB) da yeşil renkte işlem görüyor ancak yalnızca %0,95’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyatını 0,000007513 dolar olarak sabitledi. Fiyatı %2,82’lik bir büyüme ile 0,0000008178 dolar olarak sabitlenen kurbağa temalı meme coin PEPE de bir miktar yükseliş kaydetti.

Dogecoin yükselişi devam edecek mi?

Mevcut bakış açısıyla, DOGE fiyatındaki büyümenin nihayet kalıcı olduğunu varsayabiliriz. Ancak, şu anki verilerle kesin bir şey söylemek mümkün değil. Özellikle, aylık performansına bakıldığında DOGE, en iyi rakiplerinin gerisinde kaldı.

Ek olarak, genel piyasa momentumunun yanı sıra Dogecoin ekosisteminde şu anda varlığın fiyatını temel olarak yönlendiren hiçbir şey yok. Shiba Inu, Shibarium sebebiyle bu konuda daha avantajlı görünüyor.

U.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin