featured

Olumlu gelişmelerle beraber bu altcoin’e olan yatırımcı ilgisi artıyor! Fiyata etkisi ne olacak?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki gözde altcoin’lerden bir tanesi olan BNB kısa süre önce Hashflow başlıklı 31. Launchpool projesini duyurdu. Bu lansman sayesinde, kripto yatırımcıları Hashflow projesi için fon toplayabilecekler. Karşılığında da mevduatlarına faiz alacaklar.

Altcoin’e neler oluyor?

Görünüşe göre kripto topluluğu bu projeye büyük ilgi gösterdi. Bunun nedeni, 10,2 milyon değerinde BNB ve 2,6 milyar değerinde endişe verici bir BUSD’nin, bu havuza zaten yatırılmış olmasıydı.

Genel olarak, yatırımcıların altcoin’e olan ilgisi de büyük bir büyüme kaydetti. Ayrıca, son 30 gün içinde BNB ağındaki stake yapanların sayısı %107 arttı.

Staking Rewards tarafından sağlanan verilere göre, ağdaki toplam staker sayısı bu yazının yazıldığı sırada 55,470 olarak kaydedildi. Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi, yatırımcılar tarafından elde edilen gelir de arttı. Paydaşların elde ettiği gelir son 30 günde %89 oranında arttı. Elde edilen toplam gelir ise bu yazının yazıldığı sırada 436 milyon dolardı.

altcoin BNB

Paydaşlardan gelen ilgideki artışın yanı sıra, BNB tarafından oluşturulan ücretler de bir artışa tanık oldu. Token terminali tarafından sağlanan verilere göre, bu yazının yazıldığı sırada BNB 1,1 milyon dolarlık ücret toplamıştı.

Ancak gelirin aksine, BNB ağındaki geliştirme faaliyeti azaldı. Aşağıdaki çizelgelerden de anlaşılacağı gibi, kalkınma faaliyeti 11 Ekim’den sonra keskin bir düşüş yaşadı. Bu, BNB’den sorumlu geliştiricilerin GitHub’a pek fazla katkı yapmadığını gösterdi.

Altcoin’in hızı da son birkaç gün içinde düştü. Bu, BNB’nin adresler arasında hareket etme sayısının azaldığına işaret etti.  Ancak, MVRV oranı büyümeye devam etti. Bu, şu anda altcoin’lerini satarlarsa tüm sahiplerin büyük olasılıkla kâr edeceklerini gösterdi.

BNB, bu yazının yazıldığı sırada 357,89 dolar civarında işlem görüyor. Bu da son 24 saat içinde %3,31 oranında değer kazandığı anlamına geliyor. CoinMarketCap verilerine göre hacmi de aynı dönemde %6,80 oranında azaldı.

Ne olursa olsun altcoin’in piyasa hâkimiyeti büyümeye devam etti ve son yedi gün içinde %9,75 arttı. Bu yazının yazıldığı sırada BNB, toplam kripto pazarının %4,7’sine hâkim.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin