featured

Bu altcoin, son zamanlardaki kayıplarını geri kazanmaya hazırlanıyor!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki altcoin’lerden bir tanesi olan DOT, son kayıplarını geri kazanmaya hazır olabilir. Çünkü, Polkadot’un geliştirme faaliyeti üç ayın en yüksek seviyesine yükseldi.

MACD göstergesinden gelen bir satın alma sinyali, boğaların geri dönüşünü teyit etmek için DOT fiyatının azalan bir kanalın üzerinde kırıldığını gördü.

Altcoin fiyatının 50 günlük SMA seviyesinin üzerinde bir günlük kapanış gerçekleştirmesi gerekiyor. Aksi takdirde, 7 dolarda bulunan destek noktasını test etmek için bir geri dönüş yaşayabilir.

Polkadot fiyatı, son zamanlarda 6,81 dolarda bulunan destek noktasından yükselişe başladı.  Parachain token’ı 7,22 dolar seviyesinde iken, boğalar inatçı satıcıları 7,30 dolar civarında dağıtmakla mücadele ediyor. Ayıları kontrol altında tutmak için daha yüksek seviyelerde bir destek noktasına ihtiyacı var.

Polkadot’un geliştirme faaliyeti, daha fazla proje devreye girdikçe artıyor

Salı günü Polkadot’un ekibi, ekosistemindeki yeni ve devam eden gelişmeler hakkında uzun bir Twitter iletisi paylaştı. Gittikçe daha fazla projeyi, özellikle Web3’te, Polkadot blockchain’i üzerine inşa etmeyi planlıyor. Bunu Square One’da hazır kaynaklara atıfta bulunarak yapıyor. Bu, geliştiricilerin hızlı ve kolay bir şekilde geleceğe yönelik protokoller yapmalarını sağlayan bir birleştirici blockchain’dir.

altcoin DOT grafik

Şu anda geliştirme ekibi, Trace Labs’in (Web3 teknoloji oluşturucu) çözümlerini yeni sürüme geçirdiğini görecek olan ve bir sonraki büyük yazılım güncellemesi olan v6 ana ağı üzerinde çalışıyor. Bu, Polkadot ekosistemi için milyonlarca keşfedilebilir, doğrulanabilir ve değerli varlık üretecektir.

Geliştirme faaliyetindeki sürekli artış, Polkadot fiyatını her zaman olumlu etkilemiştir. İnsanlar inşa ettikçe, DOT fiyatıyla birlikte Polkadot’un ekosistemi de büyüyor. Santiment’in Geliştirme Etkinliği modeli, ekibin artık daha fazla projenin Polkadot üzerine inşa etmeyi tercih ettiği iddiasını doğruluyor. Geçmişte bu metrikteki ani artışlar, altcoin fiyatının yükseliş trendlerini sürdürmesine yardımcı oldu.

Altcoin fiyatını yükselmekten alıkoyan nedir?

DOT fiyatı, 7 dolarda bulunan destek noktasının üzerinde tutunmasının ardından hızla 7,36 dolara yükseldi. Bununla birlikte boğalar, 50 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) tarafından uygulanan satış baskısı ile başa çıkmakta zorlanıyor.

MACD pozitif bölgeye geçerken önemli bir toparlanma ortaya çıkacaktır. Ayrıca, 12 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) 26 günlük EMA’nın üzerinde kalırsa alıcılar güç kazanabilir.

Altcoin fiyatı şu anda bulunduğu 7 dolar ile 7,77 dolar arasındaki bölgede kalabilir. Ancak kanalın üst seviyesinin kırılması durumunda fiyat 10 dolara fırlayabilir.

fxstreet


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin