Ünlü analist tarih verdi! Bitcoin 220.000 dolara ulaşacak!
Ünlü analist tarih verdi! Bitcoin 220.000 dolara ulaşacak!

Bildiklerinizi unutun! Usta analist tarih verdi: Bitcoin “çıldıracak”!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Sektörün en ünlü isimlerden Max Keizer, yeni Bitcoin tahmini ile gündeme bomba gibi girdi. Keizer, Bitcoin’in (BTC) bu yıl bir noktada 220.000 dolara ulaşacağını tahmin etti.

Stansberry Research’ten Daniela Cambone ile yeni bir röportaj gerçekleştiren Keizer, amiral gemisi kripto para birimi için altı haneli tahmininin neden 2021’de gerçekleşmediğini de açıkladı.

“2021 yılına kadar, tipik bir dört yıllık döngü olan token başına 220.000 dolara ulaşacağımızı söyledim. 2021’de sahip olduğumuz şey, madencilikte, hash gücünde büyük bir Çin çöküşüydü. Madencilik ve hash gücü %50 düştü. O zamandan beri bu durumu toparladık ve hash oranında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak üzereyiz. Bu yüzden 2021’den 2022’ye kadar olan 220.000 dolarlık hedefimi zorluyorum.”

Bitcoin boğası, ağın hash gücü yeni zirvelere ulaştığında BTC fiyatının da fırlayacağını söylüyor.

“Fiyat var, hash oranı var ve zorluk ayarı var – bunlar aklınızda bulundurmanız gereken üç şey. Her zaman fiyatın hash oranından sonra geldiğini, hash oranının fiyattan önce geldiğini söyledim, bu yüzden hash oranında tüm zamanların en yükseklerini ve ardından Bitcoin fiyatında tüm zamanların en yükseklerini göreceğiz.”

Bitcoin, altının piyasa değerini gölgede bırakabilir mi?

RT’nin Keizer Raporuna ev sahipliği yapan usta isme göre, Bitcoin’in son fiyat hareketlerinden bazıları türev piyasasına bağlı olabilir, ancak zayıflayan fiat para birimleri, BTC’yi daha yükseğe itmek için bir katalizör olacak. Bitcoin tercih edilen bir değer varlığı deposu haline geldiğinden, altının piyasa değerini gölgede bırakacağını tahmin ediyor.

“Son fiyat hareketi çoğunlukla türevler tarafından yönlendiriliyor, altın piyasasında gördüğünüz aynı tür fiyat keşifleri, altının 10 yıldır sabit kalmasını sağlıyor ve gerçekten hiç değişmedi.

Bazı türevlerin Bitcoin’deki fiyat keşfi üzerinde etkisi vardır. Sonuçta önemli değil çünkü Bitcoin’e olan talep neredeyse sonsuz çünkü itibari para, her zaman olduğu gibi sıfıra gidecek. Tüm itibari paralar sıfıra gidiyor ve bunu ABD doları ile de göreceğiz.”

Bill Miller veya Paul Tudor Jones gibi adamları veya diğer büyük hedge fonlarından herhangi birini dinlerseniz, açıkça Bitcoin’in altınla rekabet ettiğini söylüyorlar. Altının pazar payı yaklaşık 10 trilyon dolar. Bitcoin bir noktada bu piyasa değerini gölgede bırakacak. Tüm temeller çok güçlü, bu yüzden 2021’den 2022’ye kadar olan 220.000 dolarlık hedeflerimi artırıyorum.”

Bu haber yazıldığı sırada, BTC 42.926,98 dolardan işlem görüyor.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin