featured

Piyasadaki belirsizlik Shiba Inu fiyatını etkilemedi! Yüzde 12’lik bir ralli kapıda olabilir

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki köpek temalı en gözde meme coin’lerden bir tanesi olan Shiba Inu fiyatında devam eden düşüş, 8 Mayıs’ta 0,00000833 dolara dokunulmasının ardından yataya döndü. Yatırımcılar arasında artan kararsızlık ile meme coin, birbirine yaklaşan iki trend çizgisiyle sınırlı dar bir aralıkta konsolide olmaya devam ediyor. 4 saatlik grafikteki bu aralık, simetrik üçgen formasyonu oluşturdu.

Shiba Inu

Üçgenden olası bir kopuş, SHIB fiyatının yakın gelecekteki hareketine karar verecek. Günlük EMA’ların (20, 50, 100 ve 200) altında hareket eden meme coin’in fiyatı, duyarlılığın olumsuz yönde olduğuna işaret ediyor.

Shiba Inu için gün içi işlem hacmi, 180,45 milyon dolardır. Bu da %45 oranında bir kazanç elde edildiği anlamına gelmektedir.

Geçen haftadan bu yana Shiba Inu fiyatı, kripto pazarındaki belirsizliği yansıtan iki trend çizgisi arasında yankılanıyor. Fiyat, dönem boyunca bu eğilim çizgilerinden birkaç kez geri sıçradı. Bu, işlemlerin mevcut grafik kurulumuna kesin olarak yanıt verdiğini gösteriyor.

Fiyat, üçgenin içinde dar aralıkta işlem görürken her iki tarafa doğru da bir kırılma gerçekleşebilir.

Bu nedenle, genel eğilim çizgisinden bir kopuş, yükseliş momentumunu tazeleyecektir. Böylece Shiba Inu %12 oranında bir artış ile 0,00000978 dolar seviyesine yükselebilir.

Öte yandan, alt trend çizgisinin altında bir kırılma gerçekleşmesi durumunda düşüş derinleşecektir. Bunun sonucunda da gözde meme coin’in fiyatı 0,000008 dolara dokunabilir.

Teknik göstergeler

Göreceli Güç Endeksi: Fiyat hareketi yanal olarak devam ederken, 4 saatlik grafikteki RSI eğiminin yükselişi, yukarı yönlü bir kırılma olasılığının yüksek olduğunu yansıtıyor. Yani yükseliş momentumunun geri gelmesi bekleniyor.

Bollinger Bantları: Fiyatın Bollinger Bantları’nın üst bandına doğru yaklaşıyor olması sebebiyle, kırılma olasılığı oldukça yüksektir.

Shiba Inu, bu yazının yazıldığı sırada 0,0000879 dolar civarında işlem görüyor ve eğilim genel olarak ayıların lehine gibi görünüyor. Volatilite ise düşük.

Gözde meme coin için takip edilmesi gereken direnç noktaları 0,00000915 dolar ve 0,00000978 dolar seviyelerinde iken, destek noktaları ise 0,00000833 dolar ve 0,000008 dolar seviyelerinde bulunuyor.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin