youtube
Filecoin fiyat analizi: FIL fiyatı bugün düşüş gösterebilir
Filecoin yatırımcıları dikkat: FIL için sırada bu hamle var

Filecoin yatırımcıları dikkat: FIL için sırada bu hamle var

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Filecoin fiyatında dün 64 dolarda yeni bir düşük zirve belirlendi ve fiyat 61 doları geçemedi. Bu nedenle, FIL’nin önümüzdeki 24 saat içinde başka bir düşüş denemesi yapması beklenebilir.

Filecoin fiyat analizi: FIL fiyatı bugün düşüş gösterebilir

Genel piyasa, son 24 saat içinde karmaşık sonuçlarla işlem gördü. Bitcoin yüzde 1,26 yükselirken, Ethereum yüzde 0,13 kaybetti. Bu arada, Fantom (FTM) neredeyse yüzde 13’lük bir kazançla en iyi performans gösteren coin oldu.

Filecoin 24 saatlik fiyat analizi

FIL son 24 saatte orta düzeyde volatilite ile 61,48 dolar – 63,97 dolar aralığında işlem gördü. İşlem hacmi yüzde 30,49 düşerek toplam 518 milyon dolar olurken, toplam piyasa değeri 7,2 milyar dolardan işlem gördüve kripto para genel klasmanda 28. sırada yer alıyor.

FIL 4 saatlik grafik analizi

4 saatlik grafikte, FIL fiyat hareketi için yavaş yavaş geri dönen düşüş momentumunu görebiliriz, bu da bugün daha fazla düşüşün habercisi olabilir.

Filecoin fiyat analizi: FIL fiyatı bugün düşüş gösterebilir

cryptolegions

FIL fiyatı, geçtiğimiz haftalarda güçlü bir düşüş momentumunda işlem gördü. Ekim ayının ilk günlerinde 81 dolara yükselen güçlü bir rallinin ardından, yeni bir büyük salınım zirvesi belirlendi.

Bununla birlikte, yükseliş momentumu devam edemedi ve 13 Ekim’e kadar 61 dolar işaretine yüzde 25’lik bir geri çekilmeye yol açtı. Oradan, FIL  geçen hafta tekrar aşağı itmeden önce 72 dolarda büyük bir düşüş kaydetti.

O zamandan beri, FIL fiyat hareketi 61 dolarlık desteği yeniden test etti. Başlangıçta daha fazla olumsuzluk görülmese de, önümüzdeki 24 saat içinde başka bir düşüş girişimi bekleyebiliriz.

FIL fiyat Analizi sonucu

FIL fiyatı bugün düşüş gösteriyor, çünkü 61 dolardan hafif bir sıçramanın ardından yerel bir dip seviye belirlendi. Bu nedenle, önümüzdeki 24 saat içinde desteği tekrar test etmek için düşüş momentumunu beklenebilir.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin