Dogecoin (DOGE) yeni yatırımcıların ilgi odağı oldu!
Dogecoin (DOGE) yeni yatırımcıların ilgi odağı oldu!

Dogecoin (DOGE) yeni yatırımcıların ilgi odağı oldu!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Dogecoin, Elon Musk’ın 44 milyar dolarlık Twitter satın alımından en fazla yararlanan token oldu. DOGE fiyatını, toplam piyasa değeri Cardano’nunkini geçerek 8. sıraya geçti. Ayrıca, 340.500 adresin 5.86 milyar dolar değerinde toplam 63.72 milyar DOGE tokeni satın almasıyla kanıtlandığı gibi, kripto varlığı için büyük ilgi uyandırdı.

Dijital varlık analiz platformu IntoTheBlock tarafından açıklandığı üzere, toplu ve büyük satın alma, minimum 0,069076 dolar ve maksimum 0,126317 dolar fiyatla yapıldı.

Ayrıca, bu alıcı faaliyeti, Dogecoin’e, son birkaç gündür düşüşte olan altcoin gücünü kaybetmeye başlar başlamaz ziyaret edebileceği güçlü bir destek bölgesi verdi. Elde edilen verilere göre DOGE 0,120710 dolardan el değiştiriyor ve son 24 saatte %9 düştü.

Grafiklerinde, kripto para son iki haftada %100’den fazla artış yaşadı. Dogecoin dün son yedi gün boyunca hala %80’den fazla yükseldi. Ancak bu kazanç, bu yazının yazıldığı sırada sadece %56,3’e düştü.

Yine de, bu fiyat düzeltme aşamasında bile, meme coin 30 günde hâlâ %82,4 gibi etkileyici bir artış gösteriyor. Bu kategorideki tüm kripto varlıkları arasında Bitcoin (%0,5) ve Ethereum’dan (%14,7) daha iyi performans göstererek en büyük kazanan olmaya devam ediyor.

Dogecoin’i önümüzdeki günlerde neler bekliyor?

Dogecoin’in yakında Elon Musk’a ait olan Twitter tarafından bazı özellikleri ve hizmetleri için ödeme olarak kabul edilebileceğine dair haberler yayılmaya başlıyor. Varlık muazzam bir satın alma baskısına tanık oldu.

Yatırımcılar 2013’te piyasaya sürülen meme kriptosu için daha fazla fiyat düşüşü öngördükleri için etkilemedi. Altcoin’in Kasım ayında 0,08452 dolar ortalama fiyatla sona ereceğini ve Aralık 2022’den 0,07847 dolara daha düşük bir ortalama değerle çıkacağını söylediler.

Önde gelen kripto varlık izleyicilerinden biri olan Coincodex, dijital para ticaretini bundan beş gün sonra 0,117440 dolar olarak gördüğünden, meme coin için düşüş olabileceğini söyledi.

bitcoinist


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin