featured

Cardano tasfiye verileri tokene olan ilginin azaldığını gösteriyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Cardano (ADA), son 24 saatte %1,77’den fazla düştüğü için 0,3514 dolara kadar geriledi. Cardano fiyatlarının konsolide olduğu söylenebilir. Cardano hafta başından bugüne %2,34 büyüme kaydettiği için günlük kayıp göz ardı edilebilir.

CoinGlass’tan alınan verilere göre, Cardano’ya uzun vadede yatırım yapan yatırımcıların ilgisinin azaldığı görülüyor. Tasfiye verilerine göre Cardano, bu yazının yazıldığı tarihte yaklaşık 253.000 dolar değerinde 716 bin ADA token tasfiyesine maruz kaldı.

Tasfiye verileri 12 saatlik bir süre içindi ve daha da genişletildiğinde, Cardano’nun profilli diğer altcoinlere kıyasla daha az uzun pozisyona sahip olduğu görülecektir.

Varlık tasfiyesinin yatırımcılar için iyi bir haber olmadığı kabul edilebilir olsa da, yatırımcıların ADA fiyatının orta ve uzun vadede değer kazanmaya devam edeceği konusunda ne kadar iyimser olduklarını ölçebilir.

Cardano ağ büyümesi

Cardano, protokolü büyütmek için bir dizi geliştirme çabası sarf edilen ve stratejik olarak büyüyen bir Katman 1 hisse kanıtı (PoS) blockchain ağıdır. Birkaç girişim arasında, şu anda üzerinde çalışılan ve blok zincirindeki işlemlerin verimini artırmaya yardımcı olmak için konumlandırılan Hydra ölçeklendirme aracı var.

ADA, yakın gelecekte hedeflenen protokol yükseltmelerinden yararlanmaya hazır, çünkü ağdaki artan yenilikler dijital para birimine olan talebi artıracak ve bu da zaman içinde değerini yükseltecek.

Cardano, son zamanlarda ağ büyümesi açısından sınırlanmasına rağmen, işlemsel görünümün sağlam olduğunu ve yaklaşan fiyat artışına katkıda bulunabileceğini gösteren önemli balina eylemleri yaşıyor.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: