youtube
Cardano (ADA) kritik destek seviyesini test ediyor! U dönüşü yakın mı?
Cardano (ADA) kritik destek seviyesini test ediyor! U dönüşü yakın mı?

Cardano (ADA) kritik destek seviyesini test ediyor! U dönüşü yakın mı?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Cardano’nun (ADA) fiyatı bugün, bir önceki seansın kayıplarını arttırarak %2’nin üzerinde düşüşle işlem görüyor. ADA yükseldi ancak ralli kısa sürdü ve fiyat seansın en düşük seviyesine yakın bir yerde gezindi. Yatırımcılar, güvenilir bir destek seviyesi oluşturduğu için mevcut seviyelerden bir U dönüşü yapmak amacıyla bir miktar katalizör arıyor.

Son haberlere göre Cardano, yeni adreslerin %167 oranında artmasıyla zincir içi aktivitede önemli bir artış kaydetti. Tanınmış bir kripto analistine göre, bu metriğin sürekli büyümesi genellikle fiyat oynaklığında bir artışın habercisidir.

Bunun yanında, Cardano blok zincirinde önde gelen bir merkeziyetsiz borsa (DeFi) olan SundaeSwap, işlem hacminde 100 milyon ADA’yı aşmayı başardı.

Cardano (ADA) U dönüşü bekliyor

Günlük grafikte, Cardano (ADA) fiyatı 2 Eylül’de yapılan tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana uzun vadeli düşüş trendinde hareket ediyor. Şu anda, ADA kritik destek bölgesini 1,05 dolarda yeniden test etmesinin ardından konsolidasyona girdi. Fiyattaki Trendin tersine çevrilmesi için ADA’nın düşüş eğilimi çizgisini 1,12 dolarda kırması gerekiyor.

Cardano (ADA) kritik destek seviyesini test ediyor! U dönüşü yakın mı?

Ayrıca, boğalar Cardano’nun fiyatını 1,25 dolar veya üzerinde bir kapanışa itebilirse, ADA psikolojik 1,50 dolar seviyesini hedefleyebilir.

cryptolegions

Diğer taraftan,1,0 dolar seviyesinin altına bir düşüş riski de bulunuyor. Söz konusu seviyenin altında bir günlük kapanış, yeni düşük seviyeyi hedeflerken yeni bir satış turunu da tetikleyebilir.

Teknik göstergeler

  • RSI: Günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşağı yönlü riskin bozulmadan kaldığını gösteren bir düşüş eğilimi ile 42’de seyrediyor.
  • MACD: Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD) orta çizginin altında gözüküyor.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin