Son fiyat düşüşünün ardından büyük balina adresleri harekete geçti!
Son fiyat düşüşünün ardından büyük balina adresleri harekete geçti!

Son fiyat düşüşünün ardından büyük balina adresleri harekete geçti!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto piyasası dün biraz sarsıldıktan sonra, birçok balina bunun sunduğu satın alma fırsatından yararlanmış gibi görünüyor. Zincir üstü analiz platformu Lookonchain, belirli bir balina ve en yeni satın alımı hakkında yeni veriler paylaştı.

Gönderiye göre bir balina, son 24 saatte yaklaşık 2.83 milyon dolar değerindeki 1.806 Ethereum (ETH) ile yaklaşık 984.687 Lido DAO (LDO) satın aldı. Balina bu alımı ortalama 2,87 dolar alış fiyatı ile yaptı.

Balina daha sonra, kripto fiyatı 2,81 dolar iken Binance’ten yaklaşık 3.47 milyon dolar değerinde 1,235,546,8 LDO aldı. Bundan sonra LDO, likidite sağlamak için Uniswap’e aktarıldı.

CoinMarketCap, LDO’nun son gündeki %5,98’lik fiyat düşüşünün ardından şu anda 2,74 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor.

LDO ayrıca son gün boyunca Bitcoin (BTC) ve ETH karşısında yaklaşık %5,93 ve %6,10 oranında zayıfladı. Altcoin’in 24 saatlik işlem hacmi şu anda kırmızı bölgede ve dünden bu yana %0,07’lik bir düşüşün ardından 259.690.996 dolarda bulunuyor.

LDO şu anda piyasa değeri açısından en büyük 29. kripto olarak sıralanıyor. Bu da onu Bitcoin Cash’in (BCH) hemen arkasında 28. sırada ve en büyük kripto para birimleri listesinde 30. sırada yer alan Stellar’ın (XLM) önüne yerleştiriyor.

coinedition


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin