featured

Bu altcoin’in boğa koşusu kısa sürdü! Kritik seviyeler geri kazanılabilecek mi?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasındaki altcoin’lerden bir tanesi olan XMR fiyatındaki boğa koşusu kısa sürdü. Altcoin, 181 dolara ulaşamadan önce kırmızı bölgeye düştü. 200 günlük MA’daki toparlanmanın ardından XMR, Bollinger Bantları arasında dalgalanıyor.

Haftalık XMR grafiğinde, fiyata iyi gelen bir rallinin gerçekleştiği görülüyor. 167 dolarlık açılış fiyatıyla altcoin, yeni zirvelere tırmanmadan önce kırmızı bölgeye düştü. Bu olumsuz hareketi sırasında en düşük fiyat 165,36 dolar olarak kaydedildi.

Ancak yalnızca birkaç saat içinde günün en yüksek seviyesi olan 181,36 dolara doğru bir hareket gerçekleştirildi. Bundan sonra token, fiyatta ani düşüşler ve ani artışlarla engebeli bir yol kat etti. İlginç bir şekilde, tüm ani yükselişler ve düşüşler, haftanın sonraki dört günü için 172 dolar ile 180 dolar aralığında kaldı.

XMR altcoin

Hafta ortasında ayılar, XMR fiyatını ele geçirmeyi başardılar ve fiyatı 172 doların altına çektiler. Bunun sonucunda da 167 dolara bir düşüş gerçekleşti.

Neler olacak?

Altcoin’in fiyatı şu anda toparlanma aşamasında ve bu yazının yazıldığı sırada 172 dolar civarında işlem görüyor.

Teknik göstergelerin de pek olumlu göründüğü söylenemez. RSI, boğa koşusu kısa sürdüğü için daha yüksek seviyelere ulaşamadı.

Boğaların tükenmesiyle birlikte altcoin’in fiyatı alt Bollinger bandına çarptığı için artık üst bandın yakınında dalgalanamaz. Alt banda dokunulduktan sonra fiyatlar düzeltildi. XMR, kısa bir süre için yana doğru hareket etti, ancak ayılar hemen devreye girdi ve fiyatı aşağı çekti. Bunun sebebi altcoin’in fiyatının alt Bollinger bandına çarpmasıdır.

Ayrıca fiyat, RSI ile birlikte daha düşük dipler yapıyor. Öte yandan 200 günlük MA seviyesi düşüşü engellemeye çalışıyor gibi görünüyor. Eğer başarılı olursa fiyat 290 dolara kadar yükselebilir.

CoinEdition


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin