youtube
Bu altcoin aşırı alım bölgesine hızla yaklaşıyor! Yükseliş yakın olabilir

Bu altcoin aşırı alım bölgesine hızla yaklaşıyor! Yükseliş yakın olabilir

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Crypto Capital Ventures’ın (CCV) kurucusu Dan Gambardello, altcoin ADA’yı 0,80 dolar ve 0,50 dolar fiyat seviyelerinde biriktirmeyi planladığını açıkladı. Ona göre bu seviyeler, kurumsal ve perakende yatırımcıların giriş bölgesi olacak.

“ADA ağır alım bölgesine yaklaşıyor”

Ünlü Cardano meraklısı, bugün bir tweet’te bunu, yedinci en büyük kripto para olan ADA’daki varlığını artırmak için son birkaç ay içinde fiyat aralığına ulaşmasını beklediğini duyurdu.

Gambardello bugün erken saatlerde “0,50 – 0,80 dolar benim daha ağır Cardano satın alma bölgem” diye tweet attı. Kurucuya göre, 0,50 ila 0,80 dolarlık fiyat perakende ve kurumsal yatırımcıların çoğunun ADA’yı düşük fiyatlarla satın almak için geleceği yoğun bir birikim bölgesi olacak.

Gambardello, tweet’e altcoin ADA analizini içeren bir klip ekledi. Cardano meraklılarını altcoin’in yaklaşmakta olan 0,80 dolarlık fiyat işaretinden yararlanmaya çağırdı.

Gambardello’ya göre, en son çağrı altcoin üzerine tahminler yapmakla ilgili değil. Bununla birlikte, fikir, Cardano destekçilerini, bu olasılıklara dayalı bir plan oluşturmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Gambardello şöyle konuştu:

“Bu oyun bir şeyleri tahmin etmekle ilgili değil. Her zaman ne olacağı hakkında hiçbir fikrim olmadığını söylerim. Bu, her senaryoya/hedefe (yükseliş veya düşüş) hazır olmak ve bu olasılıklara dayalı olarak planınızı oluşturmakla ilgilidir.”

cryptolegions

Altcoin son 24 saatte %15 düşüş kaydetti

Cardano, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Doğu Ukrayna’daki iki şehrin bağımsızlığını destekleyen açıklamalarının ardından son 24 saat içinde önemli bir düşüş yaşadı.

Dün 1 doların üzerinde işlem gören ADA, bir günde %15’ten fazla kayıp yaşadı ve son 24 saatte 0,83 doların altına düştü.

ADA, yatırımcıların Rusya ve Ukrayna arasındaki artan gerilimin ardından Cardano varlıklarını satmasıyla son yedi gün içinde %20’nin üzerinde düşüş yaşadı.

ADA düşerken Cardano yükseliyor

Cardano için yapılan son alım satım çağrısı, Gambardello’nun altcoin’i patlamayı bekleyen “en büyük uyuyan dev” olarak tanımlamasından kısa bir süre sonra geldi.

Gambardello, bir tweet’te Cardano ile ilgili girişimlerin benimsenmesi devam ettikçe ADA’nın muazzam bir şekilde artacağını belirtti.

Cardano stake havuzuna sahip olan kurucuya göre, projenin Charles Hoskinson liderliğindeki ekibi, ağı küresel ölçekte merkezi olmayan finansal altyapı sağlamak için tasarladı ve bu da kitlesel kabulü tetikleyebilir.

İlginç bir şekilde, tüm Cardano ağı, toplam kilitli değer (TVL) ve işlem hacmi bakımından istikrarlı bir şekilde büyüyor.

thecryptobasic


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin