youtube
Bloomberg analistlerinden peş peşe kritik Bitcoin tahminleri! “Çılgın seviyelere gidiyoruz, destek ve dirençler ise bu noktalarda”
Bloomberg analistlerinden peş peşe kritik Bitcoin tahminleri! “Çılgın seviyelere gidiyoruz, destek ve dirençler ise bu noktalarda”

Bloomberg analistlerinden peş peşe kritik Bitcoin tahminleri! “Çılgın seviyelere gidiyoruz, destek ve dirençler ise bu noktalarda”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Bloomberg analistleri, son Bitcoin fiyat tahminlerinde, BTC  fiyatının yüzde 350’nin üzerinde artarak 400.000 dolara ulaşabileceğini söyledi. Analistler, Bitcoin’in altını kademeli olarak geçebileceğine inandıklarını açıkladılar.

Kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone tarafından yönetilen Bloomberg aylık raporunda, varlık için temel desteğin şu anda 50.000 dolar olduğunu belirtiyorlar. Analistler ayrıca kripto paranın temel direnç seviyesi olarak 60.000 dolarıkabul ediyorlar, ancak direncin özellikle iki kez kırıldıktan ve Morgan Stanley, Visa, Goldman Sachs, Tesla gibi kurumsal yatırımcıların benimsenmesinden sonra artık uzun süre kalmayacağına inanıyorlar.

Bloomberg’in aylık raporunda, büyük kurumsal yatırımcıların girişinin öngörülebilir gelecek için fiyatı hızlandıracağını ve destekleyeceğini belirtiyor. Rapor ayrıca Kanada, Brezilya ve diğer ülkelerdeki birkaç Bitcoin ETF’sinin onayını da en sonunda ABD düzenleyicilerinin aynı şekilde hareket etmesini sağlayacak. Bunu başka bir yükseliş dönüm noktası olarak tanımlıyorlar.

Bloomberg, tarihin Bitcoin fiyatı için tekrarlanıp tekrarlanmayacağını değerlendirerek önemli bir dalgalanmanın yaklaştığını belirtiyor. Varlık gerçekten de daha mütevazı fiyat artışını taklit ederse, değeri “2011’den bu yana en yüksek gerileme” temelinde 400.000 dolara yaklaşabilir.

Analistler, BTC’nin aslında altının yerini aldığını söylüyor ve değerli metali “eski muhafız” olarak adlandırıyor. Bununla birlikte, değerli metali değiştirmenin onun için düşüş eğilimi göstermediğini belirtiyorlar.

cryptopolitan

cryptolegions

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin