Bitcoin ve Ethereum kilit seviyelerde konsolide oluyor! Büyük bir hareketin işareti mi?
Bitcoin ve Ethereum kilit seviyelerde konsolide oluyor! Büyük bir hareketin işareti mi?

Bitcoin ve Ethereum kilit seviyelerde konsolide oluyor! Büyük bir hareketin işareti mi?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Bitcoin, Ethereum ve diğer büyük kripto para birimleri son 24 saat içinde kazançlarını önemli seviyelerde konsolide ediyor ve bunların etrafındaki performanslarının ileriye dönük yönü belirlemesi muhtemel.

Bitcoin 24.000 dolarda konsolide

Lider kripto para birimi Bitcoin önemli bir engel olan 24 bin dolar seviyesinde sabit kaldığı için BTC’nin fiyatı 24 saat öncekiyle aynı. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma olursa, bu daha fazla kazanımın önünü açabilir.

Göreceli sakinliğe rağmen, piyasa neredeyse 200 milyon dolar değerinde tasfiye gördü, ancak bu departmandaki lider 77 milyon dolar ile ETH ve onu 27 milyon dolar ile BTC izledi.

BTCUSDT_2022-07-30_11-25-32

Grafik, Bitcoin’in son haftalarda işlem gördüğü aralığı ve 24 bin dolar seviyesinin önemini mükemmel bir şekilde ifade ediyor.

Polkadot %8 yükseldi

Altcoinlerin çoğu, Bitcoin gibi son 24 saat içinde yatay işlem görüyor. Ethereum dünle aynı seviyelerde işlem görüyor ve aşağıda görüldüğü gibi birçok altcoin için aynı şey söylenebilir.

img1_heatmap

Bununla birlikte, Polkadot’un yerel tokeni DOT altcoinler arasında istisnadır. Verilere göre, kripto para geçtiğimiz gün %8 gibi önemli bir artış gösterdi ve toplam piyasa değeri ile ilk 10’da yer aldı.

Genel piyasa hissiyatı da istikrarlı bir şekilde gelişiyor. Duyarlılığı ölçmek için en yaygın kullanılan metrik olan kripto korku ve açgözlülük endeksi şu anda 42 noktada bulunuyor ve bu korkunun göstergesi ancak birkaç hafta önce saat 10 civarındayken olduğu kadar kötü değil.

cryptopotato


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: