in ,

Nick Spanos: “Bitcoin bir yatırım aracı değil, özgürlüğümüzün sembolü.”

NSA kuantum dirençli bir kripto para geliştiriyor
NSA kuantum dirençli bir kripto para geliştiriyor

Bitcoin savunucusu, bilgisayar programcısı, mucit ve bir girişimci olan Nick Spanos, Bitcoin Magazine lider kripto para birimi Bitcoin’i bir yatırım enstrümanı olarak görmediğini söyledi.

Nick Spanos: “Benim için Bitcoin, finansal yatırım için bir araç değil.”

Spanos konuya yönelik şunları söylüyor:

Benim için Bitcoin, finansal yatırım için bir araç değil. Benim için Bitcoin parasal bağımsızlığımızın bir deklarasyonu.


Spanos, 2013 yılında New York şehir merkezinde kurulan Bitcoin Center Newyork’un kurucusu. Bu merkez Bitcoin Noel partisi olarak başladı ve daha sonra insanların gelip Bitcoin hakkında bilgi sahibi olabileceği bir yer oldu. Şimdi Bitcoin Center Newyork isimli eğitim merkezi, dünya genelinde kurulan ilk kripto bilgi bankası.

Flaş kripto para haberleri: Bitcoin en sağlam yatırım aracı, XRP’ye yeni destek ve daha fazlası...

Bitcoin savunucusu, Bitcoin’i tanıtmak için zorlu bir savaştan geçti

Bitcoin savunucusu, amacına ulaşmak için uzun bir süre savaştı. Şimdi ise rapor yazarlarını, teknoloji uzmanlarını, borsacıları, öğrencileri ve kripto para birimini projelendirmede destek olacak grupları eğitiyor.

Spanos, Bitcoin’i aydınlıklara getirmek için zorlu bir savaştan başarıyla çıktı, ama aynı zamanda Bitcoin’in bir yatırım aracı olmadığını da savunuyor. Bilgisayar programcısı, Bitcoin’i insanları devletten ve kurumsal kontrolden kurtaracak bir bağımsızlık bildirgesi olarak görüyor.

Zycrypto

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler altcoin Waves bu hafta sonu güçlü yükseldi: Peki bu artışın sebebi ne?

Waves piyasaya rağmen yükselmeye devam ediyor

IOTA fiyat tahmini: IOTA Golden Cross (Altın Haç) eşiğinde

IOTA fiyatı yatırımcılarını sevindiriyor: IOTA rallisi yolda mı?