Bitcoin bir yıldır yapamadığı hamlenin eşiğinde!

Bitcoin bir yıldır yapamadığı hamlenin eşiğinde!
Bitcoin bir yıldır yapamadığı hamlenin eşiğinde!

Altcoin rallisi, tüm kripto paraların piyasa değerini üç haftanın en yüksek seviyesine çıkardı. Bitcoin (BTC) fiyatları Cuma günü öğlen yükselişe geçti ve önde gelen kripto para ard arda dördüncü hafta yükseliş trendini devam ettiriyor.

Bitcoin yüksek fiyatla işlem görüyor ve 4 haftalık kazancı izliyor

Cuma gününün erken saatlerinde bir Bitcoin, Kraken Borsası’nda Perşembe günkü seviyesinden bu yana %1,2 artışla 3.898 dolar seviyesinden ticaret yapıyordu. Kripto para biriminin, yaklaşık bir yıldır yapamadığı dördüncü-art arda kazanma haftasınını gerçekleştirebilmesi için haftayı 3.930 doların üzerindeki kapatması gerekiyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 1 oranında artışla 3.960 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 69,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin piyasa değeriyle 9,7 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Bitcoin fiyat tahmini: On yılda BTC fiyatı yüzde 70.000 arttı, daha yüksek olabilir mi?

Bitcoin dirençten kurtulmaya çalışırken altcoinler coşuyor

EToro’nun kıdemli pazar analisti Mati Greenspan konuya yönelik şu yorumu yaptı:

Bitcoin hala düz bir direnç göstermeye devam ediyor ve 4.000 dolarlık ara dirençten kurtulmaya çalışıyor. Kripto rallisi, ivme kaybetmiş gibi görünüyor. Çünkü borsalardaki hacimler son yükselişlerinden sonra azalıyor gibi görünüyor. Hacimler günde sadece 30 milyar doların altında yükselmeye devam ediyor. Bu noktada altcoin sezonu daha küçük dijital para birimleri veya altcoinler ile ılımlı ilerlemeler görüyor ve yeni bir aşamaya girmiş görünüyor.

Marketwatch

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Siz Ne Düşünüyorsunuz?


Binance