Balinalar XRP birikimine devam ediyor! Devasa işlemler kaydedildi
Balinalar XRP birikimine devam ediyor! Devasa işlemler kaydedildi

Balinalar XRP birikimine devam ediyor! Devasa işlemler kaydedildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – XRP fiyatı son 24 saatte yaklaşık %2 düşerken, son 90 günde %14’ün üzerinde düşüş yaşadı. SEC-Ripple davası kararı etrafında artan belirsizliğin ortasında, XRP ivme kaybediyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, kripto balinaları, son fiyat düşüşünün ortasında hâlâ birikimlere devam ediyor.

Balina 300 milyon XRP’yi hareket ettirdi

WhaleAlert tarafından sağlanan verilere göre, kripto balina yaklaşık 300 milyon XRP (yaklaşık 122 milyon dolar değerinde) hareket ettirdi. İzleyici tarafından kaydedilen en büyük işlem, 160 milyon XRP’yi (yaklaşık 66 milyon dolar değerinde) bilinmeyen bir cüzdana taşımak oldu. XRP, ortalama 0,407 dolar fiyatla işlem görüyor.

Veriler, balinaların son 24 saat içinde birden fazla işlemde yaklaşık 100 milyon XRP (yaklaşık 32 milyon dolar değerinde) elden çıkardığını gösteriyor. Kaydedilen en büyük işlem, Bitstamp kripto borsasına 15 milyon dolar değerinde 36 milyon XRP taşımak oldu. Ancak balinalar aynı borsada yaklaşık 69 milyon XRP (yaklaşık 28 milyon dolar değerinde) sattı.

Balinalar düşüşü satın alıyor

Bir balina, tek bir işlemde yaklaşık 40 milyon XRP (yaklaşık 16,2 milyon dolar değerinde) biriktirerek son fiyat düşüşünden tam olarak yararlandı.

Bu arada, XRP 24 saatlik işlem hacmi %20 düşerek 837 milyon dolara ulaştı. XRP, SEC tarafından açılan davaya rağmen hâlâ 20 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: