BabyDoge yakım işlemleri devam ediyor
BabyDoge yakım işlemleri devam ediyor

BabyDoge yakım işlemleri devam ediyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Popüler meme coinlerden biri olan BabyDoge 1,3 milyon dolar değerinde token yakımı gerçekleşti. Baby Doge Coin geçtiğimiz günlerde Ağustos ayı için planladığı “Aylık Yakma Etkinliği”ni düzenledi. Düzenlenen bu etkinlikte önemli miktarda yakım gerçekleşti. Baby DogeCoin (BabyDoge) gönderdi. Bu tokenlerin tahmini değerinin 1,3 milyon dolar olduğu bildiriliyor.

BabyDoge yakımları devam ediyor

2022 yılının başından bu yana, BabyDogeCoin’in dolaşımdaki devasa arzından katrilyonlarca BabyDoge tokenini kalıcı olarak kaldırdı.

Elde edilen verilere göre kripto alanı tarihindeki en büyük Yakma Etkinliği, BabyDoge ekibi tarafından 88.50 milyon dolar değerindeki 50 katrilyon BabyDoge’un muhteşem bir işlemle başarıyla yakıldı. Bu işlem ise 1. yıl dönümünde gerçekleştirildi. Bu Aylık Yakma Olaylarının ardından BabyDoge, elde edilen verilere göre son sekiz ayda önemli miktarda dolaşımdaki arzını düşürdü.

thecryptobasic


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Gbextr

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin