featured

Yakım işlemleri devam ederken, BabyDoge fiyatı çift haneli yükseliş kaydetti!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Son birkaç saat içinde büyük miktarda BabyDoge yakım işlemleri gerçekleşti. Bu hareket sonucunda da fiyatta bir yükseliş meydana geldi.

@babydogeburn_  adlı Twitter hesabı, son birkaç saat içinde toplam dolaşımdan 2,018,896,967,261 adet BabyDoge token’ı kaldırıldığını bildirdi.

BabyDoge

Toplamda 3,372 dolar değerinde token, üç seferlik bir işlemle yakıldı.

Fiyat yükseliyor

BabyDoge topluluğu, düzenli token yakımları ile meme coin’in kıtlaştırarak dolaşımdaki arzı bir dereceye kadar azaltmayı umuyor. Bu, fiyatlarının önemli ölçüde artmasına yardımcı olacak. Şimdiye kadar, meme coin’ler harcanamayan cüzdanlarda kilitleniyor. Aynı durum ikinci en büyük meme coin olan Shiba Inu için de oluyor. Topluluk, geçen yıldan beri günlük ve haftalık yakmalar yapıyor. Ancak bunlar SHIB fiyatını henüz olumlu yönde etkilemedi.

Gbextr

CoinMarketCap tarafından paylaşılan verilere göre son 24 saatte meme coin’in fiyatı yüzde 13’ten fazla arttı. Bu yazının yazıldığı sırada ise 0,000000001699 dolar civarında işlem görüyor.

Bu haftanın başlarında, BabyDoge ordusu token’ların 14,2 katrilyonunu şaşırtıcı bir şekilde yaktı. Böylece meme coin, Binance Akıllı Zincir balinaları içerisinde en popüler akıllı sözleşmeler listesinde yer aldı.

U.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin